Nick Walker chyba nadal nie może pogodzić się z porażką, jaką poniósł na Arnold Classic 2023. Zajął drugie miejsce za Samsonem Daudą, a w niedawnym podcaście Think Big Bodybuilding Walker powiedział, że to on powinien był wygrać. Wyjaśnił, dlaczego i wspomniał też, że zamierza wygrać zawody Mr. Olympia w listopadzie. 

https://youtu.be/tcHLDLa1BvI

Podczas Arnold Sports Festival w Ohio to Samson Dauda, ​​Nick Walker i Andrew Jacked stanęli na podium. Wiele osób, w tym Samir Bannout byli zdziwieni werdyktem i zakwestionowali zwycięstwo „The Nigerian Lion”. Jak to w sportach sylwetkowych bywa, zdania zawsze są podzielone. Mistrz może być tylko jeden, choć wiadomo, że nie zawsze zgadzamy się z werdyktem. Porażka bardzo często motywuje, co też stało się w przypadku Walkera. W udzielonym wywiadzie powiedział:

„Było bardzo blisko. W żadnym wypadku nie jestem szalony. Wybrali tego, kogo uważali za lepszego i to jest w porządku. Ale nie rozumieją, że kiedy przegrywam, po prostu rozpalają kolejny ogień. W żadnym wypadku nie mam żalu, ale uważam  jednak, że powinienem był wygrać. Jest wiele powodów i myślę, że głównym z nich jest to, że osobiście wierzę, że znacznie poprawiłem się po Olympii. Tak, byłem dużo pełniejszy wtedy, i byłem też twardszy. Myślę, że byłem bardziej suchy, dużo szczuplejszy i wciąż byłem pełny na Arnoldzie. Nie chcę okazywać braku szacunku Samsonowi, ale myślę, że Samson nie poprawił sylwetki od ostatniego występu. Byłem od niego lepszy. Jest to jeden z najmilszych facetów, jakich kiedykolwiek spotkałem, bardzo wspierający i w ogóle, ale to są zawody”.

Cel Walkera na sezon 2023 to naturalnie Mr. Olympia. 28-latek jest przekonany, że zdobędzie prestiżowy tytuł Mr. Olympia. Walker planuje poprawić swoją formę i mówi, że wie, na jakich detalach się skupić. Mówi, że jeśli mu się to uda, to nikt go nie pokona. Jest zmotywowany i opracował świetną strategię ze swoim trenerem Mattem Jansenem. Ma nadzieję pozbawić Hadi Choopana tytułu. Jak myślicie, uda mu się?

Komentarze (5)
F1.08

Mlody jest wiec mocny w gebie...z wiekiem przyjdzie doswiadczenie to zrozumie ze wygrywa sie cierpliwie czekajac na swoj moment.

0
rarytas1

Tu nie młodość a przefaszerowanie sterydami wpływają na taką pewność siebie i wypowiedzi. Również na końskich dawkach sterydów wydawało mi się ,że świat powinien przedemną klęczeć, zszedłem z towaru i zmądrzałem :) Trenbolon ryje beret przeokrutnie

1
F1.08

Myslisz ze Hadi nie bierze sterydow? ;) wydaje sie byc jednak bardziej pokorny...forme budowal latami

1
rarytas1

Myślę że Hadi również jest zryty, ale jest inteligentniejszy i wie że trzeba uważać na to co się robi i mówi bo to jego zawód. Przy waleniu przemysłowych dawek sterydów nie da się utrzymać myślenia na normalnym poziomie

1
lordknaga

karykaturalna sylwetka ale naladowany miesem po korek i zawsze forme ma jedna z najlepszych na calych zawodach i imo na ac, samson forma byl duzo dalej od walkera... Sam nie wierze, ze to pisze, ale nick moze wygrac sandowa z taka sylwetka i jest to bardzo mozliwe, ze w tym roku, hadi tez kwadratowant i naladowany olejem ale walker jest 100x bardziej medialny, gdzie o chopanie sluch zaginal, do tego to amerykaniec, wiec kto moze mu zagrozic? na lunsforda jeszcze troche za wczesnie i tez formy nigdy nie ma na 100%

2