SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dziś w klubie będzie BANG! str. 79

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dokładnie to samo próbowałem zasugerować. Mięśnie się zregenerowały więc napieprzam... prosta sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Też odnoszę wrażenie, że niektórzy przesadzają z pisaniem o niewystarczającej regeneracji. Wszystko zależy od osoby. Ja wiem, że taki Andrzej Kołodziejczyk jest w 100% profesjonalistą, więc ma świetną regenerację, dietę i suplementację, a w skali tygodnia tych serii ma malutko, ale patrząc po sobie to wcale nie choruję na zbyt dużą ilość serii - czasem odnoszę wręcz wrażenie, że powinienem ćwiczyć dużo więcej.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Bo to odróżnia nas od zaawansowanych.Oni potrafią dobrze przetrenować mięsień kilkoma seriami.A my początkujący potrzebujemy kilkunastu.Coś czytałem ,że ze wzrostem stażu pojawia się więcej połączeń nerwowych z mięśniami i między innymi dlatego jest j.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Też tak myślę. W większości przypadków czucie mięśniowe > bodziec spowodowany bardzo wysokim % CM. Nad tym pierwszym obecnie pracuję, choć to nie takie łatwe jak nie ma się przy sobie kogoś doświadczonego.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak czy siak nie widze nic złego w ćwiczeniu 2 dni z rzędu trica, bo mogę I nie ma czegoś takiego jak katabolizm. Katabolizm wymyślili producenci supli, żeby wcisnąć niedoświadczonym swoje specjały

tzn oczywiście katabolizm istnieje, ale nie w takiej skali, że 2 dni z rzędu zrobię trica i potem mam regenerację, to od razu z trica spada... Gdybym katował go 3 ćwiczeniami codziennie przez tydzień, to tak, choć też niekoniecznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Katabolizm jak najbardziej zachodzi gdy nie je się zbyt długo lub przez zbyt długi okres je się zbyt mało.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
katabolizm mięśniowy zachodzi non stop, jednak wszelkie straty są kompensowane poprzez procesy anaboliczne (szczególnie na naszym poziomie). Zbyt długi post na IF skutkuje tym, że organizm potrzebuje coraz więcej alaniny (wraz ze spadkiem ilości glikogenu wątrobowego spada także jego udział w tworzeniu glukozy, a wzrasta udział alaniny w tejże "produkji"), a tą może pozyskać tylko z rozpadu białek mięśniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
chodziło mi o trwały katabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co rozumiesz pod pojęciem trwały katabolizm? bo takiego terminu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
o taki, który nie jest uzupełniany przez anabolizm, czytaj nie jest uzupełniany wystarczająco.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-04-09 19:13:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę jednocześnie brać cały zestaw?

Następny temat

Gawlak Bench Press

WHEY premium