Wszyscy na pewno pamiętacie niezwykłe sylwetki kulturystów z lat 80-tych. Niestety, czas leci nieubłaganie również dla wielkich z dawnych lat i tracą oni mięśnie, na które ciężko pracowali na siłowni. Kulturystyka jest stylem życia, który zajmuje znaczną część życia.

Nadchodzi jednak czas, kiedy wiele osób decyduje się, by hantle poszły na bok z różnych powodów - osobistych lub zdrowotnych. Są tacy, którzy całkowicie zmieniają styl życia i zaprzestają treningów, ale wielu profesjonalnych kulturystów nadal trenuje i pozostaje w formie po zejściu ze sceny na dobre. Nie oszukujmy się, nie liczmy na to, że 60-latkowie nadal będą wyglądać jak dawniej mając po 30 lat. Patrząc na wiek i porównując ich sylwetki do równolatków, można powiedzieć, że niektórzy wciąż są w formie. Przygotowaliśmy dla Was porównanie 10-ciu sylwetek z lat 80-tych.

Zastanawiacie się pewnie jak dziś wyglądają wasi dawni idole? Sami zobaczcie!

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (11)
mytant

Zaraz się Janusze zlecą i będzie "patrzcie co sterydy robią z ludźmi" %-)

0
natalijka

ten Ruhl to wciąż bestia

0
lordknaga

ruhl dalej wyglada super i dalej jest w bardzo dobrej formie z absem i spokojnie ze 120kg wazy, dilleta zdjecie niestety porazka w tym artykule, bo ono ma jakos z 10 lat...

0
LiptonS

Dexter Jackson, niezmienny od lat, Kevin Levrone, który wrócił do formy po 50, aż tak źle nie musi być.

0
RPS1990

Wielu z nich wciąż prezentuje bardzo dobrą formę (oczywiście w stosunku do wieku).

0
vit82

Kormier wyglada jakby nigdy nic nie trenowal.

0
e-lite

Oceniasz to po bluzie?zaskoczyłoby Cię jeszcze

0
mlodyrabarbar

Ktoś weryfikował to zdjęcie Dilleta? Powszechnie uważane jest za fejk, ja rozumiem, że nazwa "fitplota" jak kozaczek czy pudelek zobowiązuje do braku dbałości o rzetelność, ale bez przesady..

0
Piotrexo

czego w koszulkach pokazują ich obecnie ? xd

0
domosos

Nie ma co sie dziwić, lata swoje robią, takiej sylwetki nie zawsze się da utrzymac.

0