Wszyscy na pewno pamiętacie niezwykłe sylwetki kulturystów z lat 80-tych. Niestety, czas leci nieubłaganie również dla wielkich z dawnych lat i tracą oni mięśnie, na które ciężko pracowali na siłowni. Kulturystyka jest stylem życia, który zajmuje znaczną część życia.

Nadchodzi jednak czas, kiedy wiele osób decyduje się, by hantle poszły na bok z różnych powodów - osobistych lub zdrowotnych. Są tacy, którzy całkowicie zmieniają styl życia i zaprzestają treningów, ale wielu profesjonalnych kulturystów nadal trenuje i pozostaje w formie po zejściu ze sceny na dobre. Nie oszukujmy się, nie liczmy na to, że 60-latkowie nadal będą wyglądać jak dawniej mając po 30 lat. Patrząc na wiek i porównując ich sylwetki do równolatków, można powiedzieć, że niektórzy wciąż są w formie. Przygotowaliśmy dla Was porównanie 10-ciu sylwetek z lat 80-tych.

Zastanawiacie się pewnie jak dziś wyglądają wasi dawni idole? Sami zobaczcie!

 

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl