SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dziś w klubie będzie BANG! str. 79

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ty teraz masowałeś, czy jak ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Przy takiej małej ilości węgli raczej nie ma sensu trzymanie wysoko białka, organizm będzie rozkładał na energię i się tylko zakwasisz niepotrzebnie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale ja to robie tylko dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak napiszę ten post to się wyświetli, że mam 18 lat.
3 dni melanżu, jaj**ix... jestem nie do życia. Muszę zrobić sobie przerwę od treningów i picia. Będę ćwiczył tylko na wf i orlik, w wakacje wracam do sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dream skurczybyku! Jak nie miałeś 18 lat to nie powinieneś pić bo nie wolno. Jak już masz to nie wypada, musisz być odpowiedzialny Idę o zakład że nie wytrzymasz i zrobisz jakiś siłowy/crossfit. 100 lat

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie mam karnetu
13 mam ostatnią imprezę, teraz tydzień nie ćwiczę nic (koncert i brak tego głupiego karnetu ). Po koncercie tydzień mam, więc pewnie będę robił CF i cardio Potem wycieczka klasowa więc off znowu cały tydzień i potem już wakacje, czyli wracam - ale przyrzekam, że nic nie piję poza piwkami przez całe wakacje, bo po maratonie melanżowym jestem martwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Dawno tutaj nie zaglądałem i patrzę, że formę masz tragiczną. A pamiętam jak oburzałeś się, jak wytknąłem Ci kiedyś Twoje cheaty po kilka k kalorii, czy jak pisałem, że tylko p***y nie potrafią doprowadzić redukcji do końca. Szczerzę, to wyglądasz jakbyś sztangi nigdy w ręku nie miał. Naprawdę. Weź się do roboty, bo wstyd prowadzić dziennik z tak żałosnym progresem.

Zmieniony przez - Droggy w dniu 2014-06-08 21:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tu właśnei widać, że dawno nie wchodziłeś. Przez miesiąc byłem w żałosnym stanie fizycznym (nadal jestem w słabym), więc może zanim się weźmiesz za komentowanie, to troszkę ogarnij. Jakby ktoś był miesiąc w śpiączce, też byś mu zarzucił brak progresu? Wiem, że wyglądam źle i będę to ogarniał. A cheaty po kilka K kalorii akurat nic złego mi nigdy nie zrobiły, dziękuję za uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
A byłeś miesiąc w śpiączce? Czy chlałeś i nie chciało Ci się miski trzymać? Napisałem, to co widzę. Od pół roku praktycznie zero progressu, sylwetka tragicznie zalana, dziękuje za uwagę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę jednocześnie brać cały zestaw?

Następny temat

Gawlak Bench Press

WHEY premium