Hafþór Júlíus Björnsson i jego żona Kelsey Henson ogłosili całemu światu, że zostaną rodzicami! Para spodziewa się chłopca. Hafþór ma już córkę z poprzedniego związku. Jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, który zagrał też “Górę” w serialu Gra o tron, wstawił serię zdjęć, na których możemy zobaczyć go wraz z uroczą żoną, jak przebija wielki czarny balon, który wypełniony był niebieskim konfetti. Kelsey (30 lat) i Hafþór (31 lat) podekscytowani pocałowali się, gdy konfetti spadło na podłogę.

Para pobrała się w październiku 2018 roku na Islandii. Poznali się rok wcześniej w barze w Kanadzie, skąd pochodzi Kelsey. Ona zaintrygowana pokaźnymi rozmiarami strongmana, poprosiła go o wspólne zdjęcie i tak się zaczęło.

Polecamy również: Najsilniejszy człowiek świata Hafþór Júlíus Björnsson, wziął ślub!

Niektórzy twierdzą, że razem wyglądają trochę komicznie, ponieważ Hafþór ma prawie 206 cm wzrostu i waży około 180 kg, natomiast jego żona ma zaledwie 157 cm wzrostu i waży około 50 kg. Ale jak to mówią, miłość nie zna granic. To wspaniała wiadomość w tych trudnych czasach. Ciekawe, czy synek będzie równie silny i potężny jak tata.

Komentarze (7)
anubis84

Ciekawe jak wielki dzieciak będzie :-D

1
manollooo

To jest mezalians:) Życzę jak najlepiej, ale nie wróżę za dobrze na przyszłość.

1
anubis84

Dlaczego tak uważasz, co chodzi o rózncie w gabarytach ?

0
Anonim

Widziałem go pod prysznicem na basenie :D mało zawału nie dostałem jak wszedł

0
anubis84

Się nei dziwie %-)

0
domosos

A ty ile masz wzrostu, wielkie bydle z niego na żywo ?

0
skorupski

Jak taka drobna dziewczyna takie wielkoluda urodzi :-D

0