Eva Andressa (35 l.) to brazylijska gwiazda fitness, która wyróżnia się w branży. Rozpoczęła swoją przygodę z fitnessem, gdy miała 17 lat. Była bardzo chuda i pragnęła nabrać trochę ciała. Bez trenera i odpowiedniej wiedzy na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć, szybko się zniechęciła. Po pewnym czasie poznała Jardela Barrosa, który jest sportowcem. Nie tylko pomógł jej obrać właściwy kierunek, ale też zakochał się w Evie. Oczywiście z wzajemnością i dziś są małżeństwem.

Później Eva widząc, jak jej ciało się zmienia, zapragnęła wystartować w zawodach. Rozpoczęła karierę w wieku 21 lat, jako zawodniczka fitness sylwetkowego i przez wiele lat zdobywała wiele nagród krajowych i międzynarodowych. Pojawiła się wielokrotnie w magazynach branżowych na okładkach i udzielała wywiadów lokalnym mediom. Miała nawet swój własny program telewizyjny, dzięki któremu zdobyła ogromną popularność w Brazylii.

Andressa stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd fitnessu na świecie i inspiruje mnóstwo osób na całym świecie (na Instagramie ma już 5 milionów followersów). Jest w formie przez cały czas i można śmiało powiedzieć, że z każdym rokiem wygląda coraz lepiej. Jeśli spodobała Wam się Eva, koniecznie zajrzyjcie na jej profil!

 

Komentarze (3)
lordknaga

cwiczyla tak mocno ze implanty biustu i posladkow wstawily sie same jednej nocy :-D

3
Gmsx

To brazylijska uroda %-)

1
domosos

na samej górze młodziutka fajna dziewczyna, bez operacji nadal by była fajna.

0