SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy? Ile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mianowicie chciałbym abyście mi doradzili jak stosować suplementy, które posiadam. Są to produkty ActivLab; białko serwatka, kreatyna i NoBooster. Dokładnie chodzi mi o to żeby dowiedzieć się co przed treningami, co w trakcie, a co po. Posiadam również Vita-Min Multiple Sport.

Trenuję siatkówkę, a także chodzę na siłownię. W tygodniu jednak przeważają treningi siatkówki. Mam 179cm i 65kg.

Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4490 Napisanych postów 35774 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263007
witaminy do śniadania
białko według braków w diecie
no booster przed siłownią
kreatyne możesz dać np w stałej suplementacji 5g codziennie
a jak chcesz robić "cykl" to np 5g po siatkówce, 5g przed siłką i 5g po siłce
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
j/w ale też zalezy jakiego masz noobostera, bo niektóre activlaba zawierają kreatyne w składzie np crea shot
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
W moim nie ma kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
no to stosuj jak rozpisał K_PS, stała suplementację albo cykliczna.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a vitaminy nie koniecznie rano, tylko po najtłustszym posiłku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie musi być najtłuściejszy, nie wszystkie witaminy się rozpuszczają w tłuszczach.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-03-06 21:35:29
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Ja słyszałem że witaminy powinno się brać po treningu żeby odzyskać stracone, a podczas treningu pić kreatynę z wodą.

Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4490 Napisanych postów 35774 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263007
po treningu nie, antyoksydantów nie dajemy po treningu
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
j/w jest nawet artykuł na potreningu.pl o tym, anty oksydanty niwelują stan zapalny tzn mikrouszkodzenia powstałe w mięsniach.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Sporty walki a bcaa i spalacz tłuszczu

WHEY premium