generalnie posiłek najlepiej spożyc gdzieś ok. 40 min po calkowitym przeprowadzeniu suplementacji
Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/
Ilość wyświetleń tematu: 9176
Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/
jak czujesz sie głodny to zasiadaj do talerza bez obaw 
Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/
"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)
:)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły