SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

D.Szukała - Białko

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9176

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
generalnie posiłek najlepiej spożyc gdzieś ok. 40 min po calkowitym przeprowadzeniu suplementacji
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Hmmmm

ja osobicie bym nie czekał godziny zeby zjeść coś konkretnego po treningu
wg mnie nie ma to wiekszego praktycznego znaczenia - czy zaraz po shakeu czy też po 20 min
rób jak Ci wygodniej, jeśli przyjdziesz do domu w 20-30 min i od razu wypijesz białko to nie czekaj kolejnych 20-30 min żeby wziąc się za normalne jedzenie - nie ma sensu, jedz od razu

a w praktyce najlepiej zrobić tak - od razu po wejściu do szatni kreatyna + Carbo potem prysznic, ochłonięcie, pakowanie i przebieranie w międzyczasie mija te 20 min i tuż przed wyjściem bierzesz białko od razu jak przyjdziesz do domu bierzesz sie za jedzenie i tyle - wszelkie odstępy zachowane i na nic nie musisz czekać

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-10-04 14:13:19

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
widzisz BYKU ja mam o tyle dobrze że siłownie mam w piwnicy i aby wrócić z niej do domu potrzebuje ok.2 minut a więc to też zmienia postać rzeczy!

więc prosiłbym Cie o uwzględnienie takiej opcji i rozpisanie tej suplementacji pod tym kątem!

z góry dziękuje!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
bezposrednio po wysiłku fizycznym, proces trawienia i wchłaniania jest znacznie ograniczony (zahamowana czynność wydzielnicza w przewodzie pokarmowym, a takze mniejsze ukrwienie w obrebie jelit) Z tego tytułu bezpośrednio po wysiłu korzystniej spożyc preparat szybkowchłanialny (odżywka) a nastepnie zwykły posiłek. Spożycie od razu po treningu tradycyjnego posiłku, bądź wymieszanie z nim odżywki opóźni proces bezposredniej odnowy wysiłkowej. Ale oczywiscie, jak to wymieszasz to swiat sie nie zawali
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
nie żebym podważał Pana zdanie Panie Darku, ale nie jest czasem właśnie tak, że organizm po treningu jest bardzo wyjałowiony i chłonie wszystko jak gąbka?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
jasne ziper jak czujesz sie głodny to zasiadaj do talerza bez obaw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1118
Mam pytanie: Które białko jest najlepsze po treningu i dlaczego?
100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE, System Protein 80, Whey Pro Matrix - czy może jeszcze jakies inne? Trenuje biegi - 1500m

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7156
Witam, mam takie pytanie do p. Szukały
W diecie na sile jest ogromna ilosc bialka, co wiec strawi owe bialko?? Bo przeciez ilosc ww jest niewystarczajaca

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
a to blad, siła to uklad nerwowy a ten zywi sie weglami , bialko oslabia sile bez ww

Zmieniony przez - eryk12 w dniu 2009-01-04 06:39:40
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
bobi nie przejmuj sie ezostanie strawione i zagospodarowane - choc jesli w dluzszej perspektywie (zwlaszcza jesli nie bedzie spozywana odpowiednia ilosc tluszczow) nie bedzie to korzystne

eryk12 - witamy
organizm sobie poradzi z brakami ww (chocby przez to ze ~polowa bialka i tak staje sie substytuem weglowodanow)

nie radze jak pisalem wyzej stosowac jednak w dluzszym czasie diety opartej WYLACZNIE o duze ilosci bialka - drogie zbyteczne potencjalnie szkodliwe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

D.Szukała - Dieta&Olimp

Następny temat

Do S. Ambroziaka i D. Szukały

electro
Polecane artykuły