SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

16

Wzrost

75
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
chciałem zapytać jakie białko wybrać na redukcję ,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Tak, używałem i byłem zadowolony - smaki mają świetne i jakościowo dobre białko.
Nieco lepsze jakościowo te co podałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Najpierw wypełnij całą ankietę.
Na podstawie tylu informacji co mamy doradzić? Nawet nie wiadomo, czy Ci ono potrzebne.

Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:

Dobrze, żebyś też +- rozpisał dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
16lat
175cm - wzrost
75kg
95 obwód pasa
staż ponad 8msc

ćwicze na siłowni 4razy w tygodniu , teraz wchodzę na redukcję i zamierzam biegać codziennie treningi siłowe zostają
nie mam ściśle określonej diety dlatego potrzebuje dodatkowego białka na redkucji chce obciąć kalorie utrzymać zapotrzebowanie na białko i zwiększyć wysiłek musze spalić brzuch gdyż bardzo mnie zalało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
będę zamawiał BCAA , spalacz , animal pak - witaminy i potrzebuje pomocy co do wyboru białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
takie coś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Wystarczy Ci to:
https://sklep.sfd.pl/SFD_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Pamiętaj, że nabiał, odżywki białkowe oparte na białku mlecznym kłócą się ze spalaczami.
Jak chcesz brać to spalacz rano/przed treningiem, a nabiał zostaw na sam wieczór.

Chyba nie muszę mówić, że jak diety nie będzie to suple nic nie dadzą?

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to te bieganie... Po co aż tyle na start?
Szybciej zajedziesz metabolizm + pewnie sporo mięśni poleci. Zostaw je na późniejszy okres redukcji. Zacznij sam siłowy, później stopniowo możesz HIIT dodawać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
przy spalaczu pisze że najlepszy efekt daje przed wysiłkiem , czyli że mogę brać odżywkę rano i wieczorem tak? bo wtedy nie wychodza razem lub w odstępie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
oczywiście pamiętam o diecie , słodyczy nie jem już poand 8msc więc problemu nie będzie , myslałem że bieganie będzie najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak, mozesz rano i wieczorem, tylko uwazaj na dosc dostateczny odstep od snu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
dzięki ;) a naprawde uwazacie że to białko bedzie dobre ;o ? ona jest takie tanie słyszałem żeby uważać na takie coś bo mogą miec skład zwałkowany np białkiem sojowym , miałem zamiar kupować WHEY GOLD 100 którego cena wynosi 209 zł za nieco ponad dwa kila ale nie chciałem az tak dużo płacić za białko na redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Wiele osób go używa, to samo białko serwatkowe.
Jest wystarczające na Twoje potrzeby. Nie ma sensu pakować mnóstwo kasy w jakieś przekombinowane/najwyższej jakości białka (chyba, że jesteś zawodowcem).

Jak chcesz coś lepszego to może być też to:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Protein_95-opis28736.html


Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2015-07-29 20:42:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

będzie pompa czy nie?

Następny temat

Co się stanie z moim członkiem po winstrolu? Prosze o odpowiedz

WHEY premium