Szacuny
2295
Napisanych postów
5807
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
218361
Ano, ale jak mam wolne, słońce świeci, wiem, że zaraz trening, a przed nim owsianka z białkiem, przed kawa... zegar biologiczny mnie budzi Jutro z narzeczoną wstanę pewnie koło 5, bo tak do pracy wychodzi
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7055
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Czawaj
Ano, ale jak mam wolne, słońce świeci, wiem, że zaraz trening, a przed nim owsianka z białkiem, przed kawa... zegar biologiczny mnie budzi Jutro z narzeczoną wstanę pewnie koło 5, bo tak do pracy wychodzi
Szacuny
2295
Napisanych postów
5807
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
218361
Rion, własnie nie prysł- jest motywacja do wstania Jednak doleżałem do 6
Padme, dziękuję- jak będzie w Łodzi u Banana kiedyś, to musisz być obecna Nogi Platza żyły własnym życiem, to odrębna forma biologiczna Spójrz tutaj na 2:53:
Nie są tak ogromne jak w późniejszych latach, ale ich definicja poraża- ma się wrażenie, że na "kantach" 4głowego można się przeciąć
Zaraz ruszam na nogi, jest już tak duszno, ze wypicie ciepłej kawy staje się męką...
Jeszcze w domu podgrzałem atmosferę placuszkiem...
...który studzi się przed wjazdem do lodówki
Będzie to mój słodki potreningowy posiłek- mamy białko, węgle złożone, proste i nieco fatu.
Szczegóły potem lub jutro
Szacuny
22673
Napisanych postów
32431
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
892877
Masz bardzo ładną, estetyczną sylwetkę. Widać, że stylizowana na starych latach kulturystyki Kiedyś będzie to na prawdę super wyglądało, tylko oby tak dalej!
Szacuny
10155
Napisanych postów
30041
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
610320
prz1993
Masz bardzo ładną, estetyczną sylwetkę. Widać, że stylizowana na starych latach kulturystyki Kiedyś będzie to na prawdę super wyglądało, tylko oby tak dalej!
tym bardziej ze to wszystko natura ale pewno kiedyś i ten próg zostanie przekroczony
Tomka charakteryzuje to że zzap*****yla micha u niego podstawą, co zreszta widać no i ciezkie treningi
Szacuny
172
Napisanych postów
2239
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
140599
Progres bardzo niezly, aczkolwiek taka sylwetke mozna uzyskac majac problem z plecami. Widac fajnie to sobie poukladales i znalazles sposob na siebie. Ciekawe jakby to wygladalo jakbys mogl robic cwiczenia bardziej obciazajece ledzwia, aczkolwiek nie ma co gdybac tylko robic to co robisz;p
Szacuny
3314
Napisanych postów
72177
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
459133
Wszystko się da jeżeli się chce . Czawaj ma bardzo dobrą sylwetkę i niski pozoziom tkanki tłuszczowej. Grunt to dobrze ułożyć ćwiczenia pod swoje dolegliwości, dograć technikę pod siebie nie pod książkę czy filmiki. I idzie zrobić niesamowicie dużo :)