SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kuba, nie na darmo widzę masz ten papier, od dziś jesteś Czesiek Szkiełko

26.04.2017
REDU dzień 3 DNT

Dieta:


Suplementy:
Tak jak post wyżej, ale mono 5g i bez beta alaniny.

Komentarz:
Dziś praca, więc regeneracja na całego Zakwas na klatce oraz górze i środku pleców zacny. Dieta bez cudowania, możliwe, że jutro zrobię coś ekstrawaganckiego Jutro nogi, parę nowości więc myślę jak to rozegrać. Ostatni cykl wykonywałem siady co 2gi tydzień, z uwagi na regeneracje dołu pleców. Zostanę przy tym. Teraz pytanie co w zamian- suwnicę wąsko, szeroko przerabiałem, szeroką zostawiam. Chciałem spróbować hack maszyny, ale jak już kiedyś pisałem, większość stresu przez cały ruch czuję na kolanach... I nie mówię tutaj o tym stylu Platza (choć paradoksalnie przy nich mnie nie bolały tak bardzo), tradycyjne hack przysiady. Fajne ćwiczenie, względnie bezpieczne dla lędźwi. Macie jakieś wskazówki, spostrzeżenia? Uderzenie na obszerny boczny, a więc stopy wąsko, a nawet złączone.

Kiedyś w domu wykonywałem takie hacki ze sztangą:



Dawałem podkładki pod pięty i robiłem ładniej jak ten gość- obszerny boczny rósł w oczach.
Może olać maszynki i robić to...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Georgu obyś kiedyś był. Nie wiem jaki teraz Glass ma status ale swego czasu był guru i trenował najlpeszych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Glass cały czas jest aktywny jako trener prosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Osobiście nie wiem jak to wykonać żeby nie zedrzeć łydek gryfem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
załóż kalesony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokladnie ASNF, blyskotliwy i inspirujacy trener. Fajnie sie oglada jak trenuje prosow, kazdy jeczy i prosi o litosc, nikt sie nie oprdala. Jak kiedys dane mi bedzie wpasc do LA, to Glass bedzie kolejnym, zaraz po Platzu, do wykupienia personala.

No dobra. Nigdy nie bedzie mnie stac

Kalesony przy hackach ze sztanga podstawa, najlepiej welniane, 2pary, ponosza termogeneze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A robiłeś hack przysiad z półsztangą na przykład?? albo suwnicę ale jednonóż?? Jak nie to ja proponuję właśnie takie ćwiczenia. To z filmiku jest ok - ale niestety dużych gratów na tym technicznie się nie da podnosić w przyzwoitej liczbie powtórzeń. Kolejna rzecz to z ziemi jest to gównane ćwiczenie i powinno się je raczej robić na podwyższeniu. Sto razy lepszy jest przysiad z trap barem - o ile masz do niego dostęp lub nawet ze sztangielkami.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-04-27 09:51:29

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
To musisz się spieszyć bo Glass ma już swoje lata, ja pamiętam filmiki Z Kaiem Greenem. Świetne jeśli ktoś nie ogląda.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Le tam.. Do Arabow jedz na rok wrocisz i odrazu prosa zdobędziesz:D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nightingal, dzięki wielkie za rady! Hacków z półsztangą nigdy i muszę spróbować. Jednonóż u mnie wszystko raczej odpada- czuję niesymetryczne rozłożenie ciężaru na lędźwiach (dyskopatia) i dyskomfort... To z filmiku jest o tyle do dupy, że gość ma duże talerze- ja w domu nakładałem jak najmniejsze 3-5kg x X dzięki temu schodziłem w zasadzie dupą do ziemi

Gienus, ale gdzie mi do prosa jakiego, ja mówiłem tylko o personalu, co by mi pokazał np, gdzie jest biceps itp

Wczorajszy trening nóg świetnie wszedł, wypiska i filmiki dziś wjadą. Wkrótce barki i łapy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium