SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
świetny pomysł takie spotkanie, ale też na pewno interesuje mnie Wasza podróż do Wiednia, bo jak tylko Franek podrośnie zamierzam zacząć zwiedzać sobie Europę, zacznę od tych najbliższych miejsc typu właśnie Wiedień, Budapeszt itp . W Austrii byłem 2 razy ale w ich stolicy tylko kilka godzin i poza tym tak dawno temu , ze niewiele z tego pamiętam. Czekam więc podwójnie na relację po powrocie , ja też w 2 połowie będę odpoczywał w Bieszczadach, więc jak wrócę już pewnie będzie co oglądać i czytać u Ciebie w blogu z tej wyprawy

A co do formy ,widzisz jaki rentgen w oczach , masa rozpoczęta, a talia spada coś pięknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Faktycznie jak na 2 dniowe spotkanie to cena nie jest jakoś wygórowana super sprawa taki trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokładnie jak piszesz, Banan
Połączę obie fajne rzeczy, zwiedzanie i Tom Platz. Obawiam się jednak, że na zwiedzaniu to ja się nie skupię
Plan zwiedzania jest luźny- narzeczona musi załatwić co najmniej 4 dni wolne. Jeśli nie, to sam pojadę tylko na te 2, no może 3- zostanę jeszcze dzień po bo po takim treningu nóg pewnie przeżyję śmierć kliniczną Ale coś się i tak liźnie z zabytków i miasta. Już wypatrzyłem Cafe Central- jako miłośnik kawy jest to dla mnie "must be" Nie odmówię sobie także jakiegoś strudla czy innego ciastka! Zapowiada się wspaniały wyjazd.

No, Franek rośnie w oczach, nim się obejrzycie przestaniecie mieć dla niego darmowe/tańsze noclegi Powiedziałeś Budapeszt- poezja- jeśli nie byłeś, bądź jak najszybciej. Planuję tam wrócić nieraz. Zakochałem się. Swoją drogą Platz będzie i na Węgrzech- w 2 mniejszych miastach i w Budzie właśnie. Z tym, że to okrojone semi 1 dniowe, więc nie brałem tego pod uwagę

Rion, otóż to Wiadomo, że na polskie realia to nieraz i pół wypłaty. Ale ogólnie to cena uczciwa.

Kończę kawę i spadam na nogi!
Udanego dnia dla Was!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-07-26 09:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Wzajemnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Niech moc będzie z Tobą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bardzo dziekuje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fajny kolor butów - ja się zastanawiam czy sobie nie kupić nowych bo te co mam się ciut rozchodziły i mam lekki luz z przodu buta. Mogłyby być z pół centymetra mniejsze. A te Twoje to chyba nówka sztuka, bo nawet żadnego zgięcia nie mają. Daj znać jak się będą sprawowały.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jest jeszcze chyba promo na str adasia, 50% taniej. Sa bardzo fajne, mocno trzymaja i stabilizuja, juz raz siadane

Zerknij prosze na str 97, tam szybka recenzja Przy okazji rzuc okiem na mojego zurawia, tzn na wykonanie cwiczenia


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-07-26 09:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Czawaj
Jest jeszcze chyba promo na str adasia, 50% taniej. Sa bardzo fajne, mocno trzymaja i stabilizuja, juz raz siadane


Normalnie aż żal używać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Czawaj

No, Franek rośnie w oczach, nim się obejrzycie przestaniecie mieć dla niego darmowe/tańsze noclegi Powiedziałeś Budapeszt- poezja- jeśli nie byłeś, bądź jak najszybciej. Planuję tam wrócić nieraz. Zakochałem się.


Nie byłem, dlatego wlasnie napisałem ,ze zamierzam jeszcze moze od konca tego roku - zacząć zwiedzać niektóre miejsca, ponieważ wiele z nich jest naprawdę na wyciągnięcie ręki i nie są to jakies ogromne koszty aby pojechać na parę dni (więcej wydawało sie za imprezowych lat podczas dobrego melanzu )
Nie chce sie obudzić niedługo jako starszy pan , ktory pol zycia przesiadział w domu zamiast korzystac i zwiedzać świat ;) Zacznę od miejsc , ktore sa naprawde blisko i w pare godzin chocby autem moge tam dojechac, w pierwszej kolejnosci wlasnie Wegry, Austria, potem Włochy na pewno. Oby tylko synuś podrósł bo jednak na razie za mały na długie podróże w foteliku, w samolot mimo wszystko też się go boję wsadzać, ale już niebawem się to zmieni :)

Co do butów, widząc jak co drugi forumowicz je kupił w tej promo też o tym myslalem, bo pieniadze smieszne za dobrej klasy buty, ale mam praktycznie niezniszczone liftery z reeboka polecane przeez Nighta, zresztą nie robię od dawna siadów nawet :/ i dlatego kupować po to by sie kurzyły troche dla mnie bez sensu ale ciągle się waham hehe

miłego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium