SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
REDUKCJA czas start!

Pomiary:
Pas wypchany/napięty brzuch - 78,5 / 76,5
Talia wypchana/napięty brzuch - 76,5 / 74,5
Biceps - 38,6
Waga - 70

Zdjęcia na czczo:




Dieta:
DT
-80g WW
-10g T
(-410kcal)



DNT
-40g WW
-20g T
(-340kcal)



Trening:
Schemat po staremu, ćwiczenia w większości też, za to będą serie łączone i oczywiście superserie na łapy. Ogólnie siłowy zamiast 1:40-2h, będzie mi zajmował max 1-1:20h. Cardio stopniowo zwiększane, od dziś 20min. Pod koniec redukcji być może zamiennie z interwałami.

Oczekiwania?
Co mogę uczciwie powiedzieć- forma wyjściowa jest lepsza niż z początków redukcji w zeszłym roku:

Liczby nie są spektakularne, ale lustro podpowiada, że jest lepiej. Czy to oznacza, że będzie łatwiej i krócej redukować? Teoretycznie i prawdopodobnie tak, ale znacie mnie i wiecie, że to nie oznacza odpuszczania, przeciwnie- wykorzystam ten ciut lepszy start i postaram się przygotować jeszcze lepszą formę niż w zeszłym roku, czyli:
-lepszy dół brzucha,
-lepszy dół pleców (widoczne prążki na lędźwiach)
-bardziej docięte nogi (lepiej widoczne prążki na łezce)
-lepiej widoczne prążki na tricepsie,
Dwa powyższe były i w zeszłym, i jeszcze w tym roku, ale telefonem z kiepskim aparatem tego nie uchwycę, więc się nie chwaliłem
Obiecuję też sobie i Wam nie zachowywać się jak pi.zda i trzeźwo ogarniać problemy z plecami.

PS. Pomimo tej lepszej pozycji wyjściowej i tak nie jestem zadowolony z masy. Zakładałem 1-2kg więcej na wadze, niż jest. Nie chcę zwalać na nową dolegliwość, która zaczęła się dokładnie z początkiem masy 17/18', ale bez wątpienia wytrącało mnie to z równowagi i fizycznie, i psychicznie. Nie żalę się, a uczciwie stwierdzam fakt- znacznego postępu w gabarytach wobec zeszłego roku nie będzie. Za to zrobię wszystko, by ten był w docięciu!

Pozdrawiam!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-04-30 10:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Na pewno już gdzieś podawałeś przepis na naleśniki ale nie mogę znaleźć. Jak je robisz że wyglądają tak zacnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Nie czujesz głodu w DNT ? 1600 kcal różnicy to sporo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lecisz Tomek z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Forma się prezentuje bardzo dobrze. Więc redukcja nie jest jakaś gruba . Dobrze, że z plecami jest lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
No to lecisz z tematem coraz więcej osób redukuje chyba skusze się też i zacznę wcześniej niż myślałem

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
W takim razie powodzenia @Tomku, zeby byla pergaminowa skora teraz jestem juz na bierzaco bo juz nie ma stresu ze startami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Poczes, 100gr mąki, 250ml mleka, 1 jajo, 40gr odżywki

NicNieWiem, czuję głód nawet w DT DNT dopycham jakimiś warzywami, piję dużo wody bo umarłbym z głodu

Marian, Kuba, Soir, Popuri, Rion, Kamil- dziękuję Panowie, obiecuję zrobić cop w mojej mocy!

-------------------------------
Cyk! Leci nowy banner

REDUKCJA
Tydzień 1
Póki co tak ogólnie, raczej żadnych większych zmian, chyba, że jutro się zaskoczę jak zrobię pomiary Plecy całkiem OK, pomaga praca nad złymi nawykami i konsekwentne mobilizacje.


Cóż Wam tu nowego wkleić



Jedzeniowo-ilościowo jeszcze całkiem OK, choć nie ukrywam, że czuję już obniżkę kcal po 1szym tygodniu. Co będzie dalej...


Po staremu.


Z siłowym starałem się zmieścić w 1:20 i raczej wychodziło. Klatka+Plecy wymaga więcej czasu, ale tutaj też sporo schodzi nad rozgrzewką do martwego ciągu. Ogólnie plan w 90% identyczny do tego na masie, niektóre ćwiczenia połączyłem. Przerwy między ciężkimi ćwiczeniami maks 2min, lekkimi 45-60s. Cardio po treningu 20min, choć na dzień dobry redukcji, w poniedziałek, wracałem na nogach z siłowni około 6km i zeszło mi 40min W DNT też wpadają jakieś spacery.

W zasadzie nie ma co opisywać 2óch pierwszych sesji, więc tylko tak poglądowo wspominam o tym powyżej. W sobotę jednak wpadł zayebisty trening z Kubą z Nowego Targu (Bodymass). Oczywiście na pierwszy plan poszły rozmowy o old schoolu, filmiki z "Arnoldami", a po nich uderzyliśmy na Gym Park, fajną siłkę w Krk. Tam wpadły barki+łapy (u Kuby zamiast barków klatka). Po tym udaliśmy się nad Wisłę, połazić i poopalać się. Niczym na Venice Beach Zrobiliśmy trochę fot, wprawdzie do formy daleko, ale będzie porównanie i mamy zamiar wrócić tu za parę tygodni by uwiecznić się bardziej docięci
Zaczynamy od jedzenia, w końcu to redukcja

Prawie każdą pozę mam z 2óch różnych ujęć, niby to samo, ale łapcie:










Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium