SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Wszystko co dobre szybko się kończy
Filmik wrzuciłem, jakbyś potrzebował logo (znak wodny) to napisz na priv , a podeślę
Jeżeli możecie zapraszać ludzi do grupy na FB to proszę dodawajcie ogarniete osoby chcemy tam zrobić VIP grupę , bez leszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzieki, Banan, mam to intro co zawsze dajesz na poczatku i koncu materialow wideo

Krynica fajne miasteczko Pochodzilismy dzis wzdluz i wszerz, zdobylismy Gore Parkowa, odwiedzilismy muzeum zabawek- warto O i pijalnie wod Jan, Jozef i Zuber- rowniez polecam, czuc, ze pije sie cos wyjatkowego Micha trzymana, 2 pojemniki z domu a zaraz kurczak, kielbaska i warzywa z grilla No dobra, wpadly tylko lody To tak na szybko, pojutrze nadrabiam wpiski i wrzuce relacje z wycieczki ze zdjeciami





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Grill zacny
Dobranoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Fajna wycieczka i jedzenie też trzymane. Super. Powiadomki coś mi padły w Twoim temacie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Na szybko- dzieki Rion
No szama trzymana, czasem przykombinowane, ale w bilansie Te kielbasy morlinskie jako zrodlo fatu wpadly

Dzis kolejka na Jaworzyne, piekne widoki!








Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-06-30 13:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
No, wróciłem i na razie koniec wyjazdów, ale po kolei

27.06.2017
REDU dzień 65 DT

Dieta:
Kolorowo i smacznie

Banan się pytał na grupie SFD co polecamy na szybki posiłek- poleciłem i od razu zrobiłem sobie

Obowiązkowy w ostatnim czasie deser...



Suplementy:
Po staremu.

BARKI+ŁAPY


Komentarz:
Miały siąść same łapy, bo dzień wcześniej wymęczyłem klatkę, a więc i lekko barki, ale udało się i je zrobić Wyciskanie sztangielek idealnie! Unoszenia w 2s z dropami i na koniec 3 szybkie serie mniejszym cięzarem na dobicie. Łapy bardzo sprawnie i pompująco, co tu więcej pisać- sama przyjemność Mały filmik z 1 superserii:






--------------------------------------------------------------------------------

28-30.06.2017
REDU dzień 66-68 DNT

Dieta i suplementy:
Dzień 1 z wyżej wymienionych to relaksik pełną gębą na Termach Chochołowskich. Polecam to miejsce- jednak wybierzcie dzień roboczy, ludzi zapewne mniej jak w weekend, choć i tak za dużo Każdy znajdzie coś dla siebie- pływanie, wygłupy, leżenie, picie przy barze w wodzie, kąpiele lecznicze czy nawet siłownię. Niestety nie zdążyłem sprawdzić czy to lekki fitness, czy również coś cięższego.

Kawa to podstawa

Przyjemnie!

Micha trzymana, ale bez fot- kurak, kasza, ogóry, a na zdjęciu makaron z jajkiem


Kolejne 2 dni kierunek Krynica-Zdrój, jeszcze nigdy tam nie byłem, jedynie przejazdami. Ogólnie lubię małe miasteczka, gdzie jest i pochodzić i pozwiedzać i uciec szybko na łono natury- taka też okazała się Krynica

Szybka kawa po przyjeździe!

I do parku w centrum- przyjemnie

Taka miska póki co, wzięte z domu

I spalić- pieszo na Górę Parkową:

Widoki niezłe:

Nieśmiała przypinka

I w zdrojowni- woda Jan, Józef i Zuber, naprawdę czuć przyjemność z picia tego, choć smaki kwestia gustu- ziemno, metaliczno, papierowe

Muzeum zabawek- nie przypuszczałem, że będzie tak nostalgicznie i ciekawie! Tu zestawy technic'sa, o których marzyłem

Wieczorem miał być grill, ale ze względu na burzę i brak miejsca wybraliśmy patelnie grillową- równie pysznie Co najlepsze, wszystko w bilansie- białkowo tłuszczowy posiłek aż miło!


Dzień następny, czyli dziś, to przede wszystkim wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę, najwyższy szczyt w tym regionie, ale zanim, to kawa
Kremówka nie moja!

Widoki z kolejki, polecam, jedzie się długo!

Micha- grillowe z wczoraj

Kawa i tym razem mój kawałek szarlotki

Troszkę chodzenia:


I znów przypinka


A po powrocie, jako, że pula węgli na dziś wyczerpana- pizza na spodzie twarogowym!


Wyjazd mega udany! Ukoronowanie urlopu, który kończy się w niedzielę... Nogi czuję, a jutro ich trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Mega przyjemna wypiska! Urlopu zazdroszczę ale przy okazji i dzięki! Już wiem w jakie rejony polski wybiorę się przy najbliższej możliwej okazji na dłuższy pobyt, mega widoki i sporo do zwiedzania!
Jak widać urlop posłużył Ci na każdej płaszczyźnie bo nawet sylwetkowo! Jak by lepiej
Czyli teraz powrót i dalsza część ostrego cięcia! Powodzenia :D Chociaż patrząc po wypiskach idzie Ci to bez większych problemów i z czystą przyjemnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Świetny wypad Widoki piękne a i na sportowo wypoczynek. Dobry trening więc widzę, że udany czas.
Takiej miski z rana się nie powinno oglądać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
jak zawsze mega relacja mnie najbardziej cieszy to ze wszytsko z głowa, urlop, relaks a i wszystko połaczone fajnie micha etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Sylwetka naprawdę bardzo dobrze się prezentuje, te pizze na spodzie twarogowym robią robotę i właśnie mi podsunąłeś pomysł co dziś jeść . Dzieki

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium