SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Chodzi za mną szpinak, ale zawsze boję się go kupić bo nigdy go nie robiłem, nie wiem jak najlepiej i boję się, że wyjście takie ścierwo, że się zrażę od razu A kurak nim nadziewany w formie takiej rolady wygląda obłędnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
rozpiętki z Arnim zrobiłeś !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czawaj, dzięki za super wyjaśnienie. Czyli jednak wiele rzeczy wychodzi w praniu ale fajne w tym jest to, ze można tez super poznać swój organizm. Pewnie każda kolejna periodyzacja będzie czerpała z doświadczeń poprzedniej, juz zakończonej. Żarcie to u Ciebie jak zwykle na wypasie natomiast ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Napiszę coś, może wreszcie zaczną przychodzić powiadomienia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Damios- też kiedyś nie wyobrażałem sobie jak można zjeść to zielone miękkie g**** A jest naprawdę pyszny, nawet bez dodatków- polecam jednak: trochę masła na patelkę, cebulka w drobną kostkę i rzucasz świeży bądź zamrożony szpinak. Dusisz/podsmażasz pod przykryciem i mieszasz. I tu zależy co chcesz mieć- czy sos- to zapodajesz śmietankę 30%, czy po prostu szpinak, to podlewasz lekko wodą by zyskać na czasie i dusić do zmięknięcia. Oczywiście pieprz i sól obowiązkowo.

Bodymass, haha tak jest! Wyczułem moment

Padme, jest dokładnie tak, jak podsumowałaś Choć od czasu do czasu, nawet znając swój organizm, warto go zaszokować zmianą

Georgu, aleś napisał, nie przychodzą bo nie bierzesz aktywnego udziału w moim dzienniku. Smutno mi

-------------------------------------------

11.07.2017 - DNT
Roztrenowanie

Dieta i suplementy:
Jak to w pracy, bez rozpisywania:



--------------------------------------------

12.07.2017 - DT
Roztrenowanie

Dieta:
Wyszło słońce więc grill wraca do łask!
Potreningowo kiełbaski z morlin, dość dobre makro o ile wierzyć producentowi- 2 kiełbasy to B30 i T34 (z czego połowa wypali się na grillu).


Deserek- uzupełnienie białka do kiełbas

I znów!


Główne skrzypce grał ryż basmati, dawno nie jadłem

Suplementy:
Po staremu.

NOGI+BARKI+TRICEPS


Komentarz:
Udało się zgadać z Georgem, który powoli kończy redukcję. Partie też nawet dość siadły. Ja zabrałem się za nogi, Kuba za wyciskanie sztangi leżąc. Przysiady przyjemnie i lekko, ciężar umowny, no ale regeneracja.




Dalej prostowanie i uginanie siedząc w superserii, dobra pompa. Kuba w tym czasie wycisk sztangielek oraz dipsy. Jeszcze szybkie łydki stojąc. No i w końcu przechodzimy do części wspólnej, czyli barków i tricepsa. Najpierw wycisk sztangielek- pokazuję Georgowi to, co nauczył mnie Krzych. Czyli lekki neutral i bardzo niskie opuszczanie. Naturalnie zejście z kg, ale obaj zgadzamy się co do słuszności tej techniki- wyłączenie tricepsów i świetne czucie przedniego aktonu. Teraz Kuba zaprezentował mi unoszenie na przód i bok z użyciem linki wyciągu. Nigdy nie próbowałem, co szybko okazało się błędem. Fajne odczucie, ciężej oszukiwać. Myślę, że będę stosował, nie tylko w lekkich treningach jak ten, ale i na masie. Tył barku podobnie na wyciągu- odwodzenie skrzyżowanych linek przed oczami, coś jak odwrotny pec-fly. Weszło! Cenne wskazówki i obserwacje od Georga pozwoliły jeszcze lepiej wyczuć tylni akton. Widać chłopak nie znalazł tych papierów trenera w krzokach Przechodzimy do trica- towarzysz proponuje wyciskanie francuskie ze sztangą leżąc- planowałem wrócić do tego na nowy cykl, więc prawie, jedziemy! Na początek leciutka sztanga, potem, jak na regenerację, trochę za ciężka no i dziś zakwas Na koniec wiele powtórzeń przy prostowaniu na wyciągu. Porobiliśmy parę fotek i zapodaliśmy krótkie cardio, tzn ja interwał. Bardzo przyjemny trening!








Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-07-13 11:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Jak zwykle wypiskę się czyta świetnie. Jedzenie na wypasie forma super. Dżordż musisz mocniejszą przypinkę zrobić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
bardzo fajnie panowie ,Kuba coś się wahał z pokazaniem brzucha :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Co to za model grilla? bo widzę że dość konkretnie się prezentuje
Dżordż musisz się opalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Banan
Co to za model grilla? bo widzę że dość konkretnie się prezentuje
Dżordż musisz się opalić


I wydłużyć nogawki w spodniach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium