SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
fajnie się czyta te Twoje relacje, bez kitu pełna profeska w relacjach. Jak ocenisz same targi pomijając Diamond Cup i występ Mariana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
W sumie Tomek to co teraz napisałes o mnie to jestem po raz kolejny w szoku...czytałem chyba to ze 3 razy i nie wiem co powiedzieć ;-0 i nie powiem chyba nic...
dziekuuję za koszulkę i fajne zdj, choinka i pręgi na dupie były więc uznaję że było jak miało być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
Pięknie się to czyta jak to się mówi jednym tchem
2

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776850
No Tomek na wypasie relacja i zdjęcia, a z tymi koszulkami bardzo fajny pomysł
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Tomek, jak zawsze super relacja! Ja w weekend pracowałam i nie było mowy o FIWE. Ale zeszłoroczne wspominam bardzo pozytywnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
oczywiście jak Panowie wyżej, profesjonalna relacja . A nawet widzę siebie w tłumie HA! .
Ale dobrze było chwile pogadać, fajnie jak się znajomą twarz spotka
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Dziękuję Czika i Panowie, starałem się żeby było i z humorem i poważnie

Grzegorz, dobre pytanie...ciekawe czemu zapomniałem na ten temat czegoś napisać- a wiem!

Moje spojrzenie na targi (ogólnie)
Nie będę ukrywał, zresztą to samo uważa chyba każda trzeźwo patrząca osoba, że targi same w sobie to festiwal plastikowych ludzików, sztucznie miłych hostess i chamskiego marketingu Nie zrozumcie mnie źle- przecież przeszedłem po nich dobre 3x w koło, pozbijałem piony z koksami, częstowałem się porcjami białek i batoników...
*
Ale TO JUŻ BYŁO, milion razy. O ile będąc z Georgem pierwszy raz na tego typu imprezie, na MP w Kielcach w 2015, wszystko wydawało się nowe, ciekawe i... jakieś lepsze. Czy to moje świeże spojrzenie, czy może z roku na rok faktycznie jest coraz gorzej? Pytanie retoryczne, tak myślę. Mam wrażenie, że jakość stoisk, brak nowości i nudę, próbuje się nadrobić podkręcaniem muzy na max, bardziej rozebranymi (niekoniecznie ładniejszymi) hostessami, a cała "infrastruktura" i technikalia nie są w stanie dogonić mimo wszystko wciąż coraz większej liczby odwiedzających. Osobiście dziwię się, że nikt tam nie zemdlał z gorąca i tłoku.
*
Alejki między, nie oszukujmy się, najbardziej znanymi firmami i przy okazji będącymi tam głównymi gwiazdami (FA, Levrone) miały szerokość 2m. A naprzeciw? Równie popularne u nas w kraju mma, ksw, tudzież cały oktagon, czy tam ring (nie znam się na tym). Trzeba było iść bokiem, gęsiego, 10cm/s. Kto to planował? Najlepsze, że najwięcej miejsca i luzu było przy jakże wystawnej ścianie z czerwonym dywanem, gdzie prym wiedli o zgrozo Majewski i Deynn. Tam w kolejce parę gówniaków, ewentualnie poważniejśi kręcący w tej chwili bekę. W koło można było grać w piłkę. Czemu takiego tworu nie wciśnie się w jakąś ciasną alejkę, a tam nie wrzuci Kevina lub dobrych kramów?
*
Co jeszcze- no zniesmaczają mnie te przesadzone krzykliwe stroje, buty, torebki przy pasach, makijaże, bransolety- rewia kurva mody. Ja wiem, takie czasy, takie miejsce- nie podoba ci się Czawaj, to po chuy przyjeżdżasz? Cóż, bo lubię kulturystykę i jeszcze potrafię wykrzesać i wyszukać gdzieś światełko w tunelu i jakieś perełki- np Waldek Nol przeglądający prasę sprzed 20lat, na naprawdę pomysłowym stoisku Treca- które mimo, że kolorowe, kiczowate- to celowo! Celowo, trochę dla beki, przerysowując wczesne lata 90', z zayebistym Deloreanem i charakteryzacją. A nie bo wydaje im się, że to jest cool, więc obwiesimy się jak choinka z solarium w butach Nike na 3 koturnach z pozłacanymi sznurówkami. To przypomina mi moje drugie hobby, trochę uśpione- jazdę na motocyklu. Po odwiedzeniu paru zlotów, gdzie w tych na początku wydawało mi się że chodzi o przyjaźń, spotkanie z kumplami, pogadaniu ile jego maszyna pali, wyciąga i kosztuje, zacząłem dostrzegać szpan, butę i chamstwo na każdym kroku. Konkurs, który Harley bardziej się błyszczy, który gość ma lepszy tatuaż (i bebzon) i kto wychleje więcej piwa na zakończenie i zwyzywa kogoś, kto reprezentuje inny styl wyglądu czy jazdy.
*
Podsumowując- nie tędy droga, ale nie jest to wina konkretnych ludzi czy wystawców. To jest "postęp" czasowy, to jest kasa, zliczana już na kolanie w trakcie trwania imprezy. Nie mówię broń Boże, że taki Karmowski, Słodek, czy np jakieś znane Panie startujące lub też nie, pindżące się jak na wybiegu nie czują kulturystyki, nie kochają tego czy coś! Daleko mi do osądzania, co kto myśli i czuje. Przecież to dzięki tym osobom mamy coś takiego jak "polską scenę", w sumie wszyscy ją tworzymy. Chyba jednak ktoś, gdzieś siedzi i usilnie próbuje zmienić te ostatnie podrygi serca i rozumu, ku prawdziwości sztuki, jaką jest kulturystyka, proponując nam wszystko w odcieniu nadmiernego różu Najgorsze, że 70% odwiedzających to bardzo młodzi ludzie, którzy na tym właśnie widowisku budują obraz tej siłownianej rzeczywistości, prześcigając się w szpanowaniu i prężeniu na każdym kroku, zapominając o korzeniach. Budują i przekazują dalej i tak w koło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
niedlugo targi fitness bedzie jak freak fight w ksw. Czyli zwoływanie ludzi bo jest ktoś znany - i bilety się sprzedają.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15619
Bardzo trafne uwagi. Co do ostatniego akapitu o "postępie czasowym" wydaje mi się, że obecny kształt targów nie wziął się z kosmosu tylko jest odpowiedzią na obecne gusta i podejście większości osób do sportów sylwetkowych czyli ma być łatwo, szybko, przyjemnie, kolorowo.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

Wiecej