SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sadysta

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
'Pumping iron' było pełne takich smaczków - tak samo jak Ferrigno cisnął konkret sztangę na barki prosząc o więcej obciążenia, a w roku grubasek z lekkimi sztangielkami spoglądał z niedowierzaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
szacun za ten trening , fajnie to wygląda

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
georgu bardziej zmęczy sie pomoc w treningu niz samym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
ASNF, dokładnie, ten w białym podkoszulku, a potem to zbliżenie na niego

Tytanov, dzięki! Na pewno będą pojawiać się tego typu nagrania, zresztą mam masę pomysłów, a i naprawdę uwielbiam taki trening Tak jak napisał Anubis- trochę ze mnie sadysta

Marian, nie tylko ja tak walczyłem, Georgu też dzielnie walczył i się opierał

Powoli zbliżamy się do nowego tygodnia- od jutra do DT i DNT wpada 40g tłuszczu, rozłożone na jakieś 2 posiłki. Od wtorku nowa rozpiska, już nie mogę się doczekać

Weekend spokojny i rodzinny, trochę na słońcu, grill na balkonie nie stygł



A to nie moje!


Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
aha nie moje a pewnie wskoczyły ze 3
A poważnie to dobry grill nie jest zły nie trzeba jeść paściarskiej kiełbasy tylko coś fajnego w makro wliczyć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Rion, no właśnie sam siebie zaskakuję, że pomimo iż mam tam jakąś ochotę, to nie ma takiego parcia by zjeść choć 1 Trochę mnie to martwi, bo redukcję mam już za sobą i taka kiełbasa by mnie nie zabiła, podobnie jak kostka czekolady, a jednak sobie odmawiam Silna wola działa, ale i tak najbardziej ciągnie mnie do słonego- chipsy, paluszki itp

Teraz, jak już pisałem, wpada dodatkowo 40g fatu- otworzą się nowe możliwości kulinarne i szansa na niegroźne oszustwa. Póki co jednak pełna kontrola wagi i pomiarów, w końcu jeszcze lato i bez koszulki trza być czasem Dziś dokonałem pomiarów pasa/talii i wagi, po tygodniu niećwiczenia (nie obcinałem dodatkowo kalorii z tej okazji, każdy dzień był DNT więc 2250, nie 2500kcal). Wszystko stoi w miejscu więc jest OK.

Dieta:
Dzień treningowy:

Dzień nietreningowy:


No i zaczynamy obserwacje. Jutro Klatka i plecy, rozgrzewkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wywal te owsiane z rana szkoda dawac taka ilosc a wrzuc do potreningowego albo na noc jak cwiczysz po sniadaniu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Mówisz? Często zastępuję je jakąś bułeczką, nieraz nawet w DNT wrzucam bułkę zamiast 50g ryżu potem W potreningowym już jest 100g ryżu (wcześniej węgle proste), więc zapodam tę część węgli ze śniadania na noc Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
moim zdaniem skzoda dawac 35g owsa, zrobic z tego posiłek b+f a te wegle lepij wykorzystac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium