SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
To klasa rozrywka. Gokarty jeszcze te mocniejsze to tak zasuwa, że poezja a jeszcze jak tor jest fajny gdzie można rozwinąć skrzydła to odlot

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Padme, gta klasa sama w sobie Nie gram juz wiele lat, ale sie pamieta Takie szkolenie doskonalace jazde jest swietne- kazdy kursant winien obowiazkowo przejsc. Sam jak posypie snieg czesto bawie sie w poslizgi, ale nie jak idiota pod marketem, ale na placu zamknietym- tez mozna wyuczyc sie dobrych reakcji na pod czy nadsterownosc

Banan, no to ja jestem za paintballem, gokarty rania moje plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Czawaj
Padme, gta klasa sama w sobie Nie gram juz wiele lat, ale sie pamieta Takie szkolenie doskonalace jazde jest swietne- kazdy kursant winien obowiazkowo przejsc. Sam jak posypie snieg czesto bawie sie w poslizgi, ale nie jak idiota pod marketem, ale na placu zamknietym- tez mozna wyuczyc sie dobrych reakcji na pod czy nadsterownosc

Banan, no to ja jestem za paintballem, gokarty rania moje plecki


Ja długo nie grałem w gta ale V część polecam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No kawalerski na luzie widze ja bym mial pretekst zeby sie nazrec Gokarty zaj**ista sprawa, sam bym posmigal bo uwielbiam jezdzic ale jakos nigdy nie mialem okazji. Jak bylem malym szczylem to przy mojej szkole byl jeden z najsłynniejszych torow owego czasu, nawet Erton senna czy jak on sie zwal stwial tam podobno pierwsze kroki. Jako ze bron tez uwielbiam i troche strzelalem to tez jestem za paintball
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Rion, przeszedłem V, świetna historia

Gugcio, no to nie dziwne, kto by nie pojeździł Broń fajna sprawa, też parę razy strzelałem- jest na YT trochę ciekawych kanałów, gdzie goście przestrzeliwują wiele fajnych sprzętów

----------------------------------------

5-6.08.2017 - DNT
MASA (wstęp) dzień 19-20


Dieta i suplementy:
Typowo jak w robocie

Parę spacerków w upale siadło więc niskokaloryczny big milk i nugat też



Jutro wpiska z dziś- dobry i smaczny dzień

Dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
7.08.2017 - DT
MASA (wstęp) dzień 21


Pomiary:
Wszystko w miejscu- forma się trzyma, kalorie idą w górę.
Od środy wpada kolejne +40g węgli w DT, co czyni już pokaźne 440g


Dieta i suplementy:
Po udanym debiucie szarlotki na spodzie jaglanym, postanowiłem kombinować i powstało to:




Również fajne makro, idealne na słodki potreningowy. Placek ciężki i zapychający- i plus i minus

Przepis:
Najpierw blendujemy ciemny spód- fasola z puszki, 1 jajo, 10g kakao, 150gr banana i 10g ksylitolu. Do formy. Potem jasny- do blendera kasza jaglana, część wiórek, 2 jaja, 20g odżywki i 10g ksylitolu. Wylewamy delikatnie na tamten. Wrzucamy do pieca na 30min, 160st. W międzyczasie do blendera twaróg, część wiórków, białko/pudding gęsto rozpuszczony w wodzie i 20g ksylitolu. Wyjmujemy placek, wylewamy na górę, posypujemy resztą wiórków i na 10minut znów do pieca. Studzimy 2h w lodówce, dekorujemy prawdziwymi rafaello i tyle


Reszta posiłków na bazie makaronu, uwielbiam!
Spaghetti:

Makaron z jajem i cebulką:

Spaghetti nr 2

Gdzieś pomiędzy do kawy wleciał Protein Bar z AN, uzupełnił luki w makro


Suplementy:
Po staremu.

KLATKA+PLECY


Komentarz:
Samemu, ale z motywacją! Sztangielki na skosie troszkę dołożyłem w rampie, ale w środkowych seriach. Ostatnia 2 powtórzenia z pomocą, jest jednak postęp. Na płasko nie miał kto pomagać, więc mniej 1-2powt niż ostatnio, niemniej jednak dobre czucie. Następnym razem będziemy próbowali wszystko w ilości 8x. Dipsy na poręczach, dobitka na hamerze już do bólu. Rozciągające rozpiętki przyniosły i ulgę, ale ostatnia seria okazała się prawdziwą walką. Wiosłowanie na plecy wyraźny progres, weszło idealnie, praca łopatek i spięcia- to jest ten dzień kiedy czujesz, że pracowało, co miało pracować Podciąganie również OK. High row nieco lepiej jak ostatnio, lżej- bedziemy dokładać. We wszystkim dropy. Rzymska i 8min interwał. W sumie trening niemal 2 godzinny, ale i dwie duże partie.


-------------------------------------

8.08.2017 - DNT
MASA (wstęp) dzień 22


Dieta i suplementy:
Dziś praca, strasznie śpiący dzień.
Stestowałem nową kawę, ale nie powaliła mnie

W pojemnikach 3x spaghetti


Jutro trening z Georgem- jeszcze myślę czy zrobię nogi, czy może barki z łapami
Na pewno mniej plecy obciąży to drugie, a po tych gokartach wolałbym by odpoczęły dłużej.
W każdym razie uderzamy na reaktywowaną siłownię na Mogilskiej- Relax Body Club.
Po treningu wykorzystam sobie ostatnią sesję masażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Dzień makaronu Ciasto wygląda kozacko a widać, że forma na prawdę super się trzyma mimo podbicia miski
Tak trzymaj.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pełna zgodna z Rionem co do prezentowanej formy.

czas treningu konkretny - ale też jak piszesz - dwie potężne partie, no i trening masz jak na mega zaawansowaną osobę przystało.

no i jestem autentycznie pod wrażeniem - już nawet nie Twoich fajnych kulinarnych/wytrawnych (czyli tych bardziej obiadowych że tak powiem) pomysłów (bo o tym już pisałam), ale chylę również czoła za świetne pomysły na słodkości! zarówno składowo jak i z wyglądu - prezentują się apetycznie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958501
mega to ciacho wyglada, mysle ze sie troche marnujesz - wrzucaj smialo takie przepisy do Kuchni SFD www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html bo bedzie wiele głosów na TAK i szacuny się posypią

Naprawde konkret, miałbym kiedys czas aby pobawić się w kuchni i to wszystko zrobić to jakbym Reni stworzył swoje pierwsze ciacho w takiej wersji to by się chyba posikała z wrazenia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No Ciachami to ty niszczysz system zwlaszcza ze uwielbiam Kokoswe slodycze miazga w h.... J ze sie tak bezczelnie wyraze. Sylwetka mega estetyczna i mega sucha, zazdroszcze jakosci naprawde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium