SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Pozazdrościć formy Nabicie weszło konkretne, z michą widzę szalejesz a się nie zalejesz 66kg to chyba waga popsuta, bo na załączonym obrazku jest o wiele więcej
5

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Kozak forma i micha jak zawsze jak na 100kg konia Ja z kolei nie robil bym rownolegle bo wtedy nawet mniejszym skosie bardziej aktywuje barki, ale zmniejszym bym troche kat i przesunal lokcie minimalnie ku gorze ale to musisz wyczuc na sobie, jesli tak czules dobrze klate to mozna tylko probowac czuc ja lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Night, popróbuję! W takim razie dam tam minimalny skos, za to na smithu/sztandze walnę prawie większy Dziękuję!

Domino, słuchaj, jeśli okaże się, że teść poniżej minimum, legalnymi sposobami go nie ruszę, to nawet będzie to wskazane

Spaiter, właśnie ważyłem się na kilku bo przez chwilę myślałem, że może faktycznie zyebana jest, ale nie Dzięki!

Kamil, dzięki, Stary! Właśnie będę się tym bawił i kombinował, Wasze rady są zawsze super, a w tym roku i tak poprawiłem klatkę dzięki Tobie i Nightowi właśnie!:*

--------------------------------------------


MASA
Tydzień 11
25.09.2018 - DT 2

Z łóżka zwlekłem się dopiero o 9, na trening ruszyłem przed 13 Ogólnie większość dnia to leń, a zważywszy na to, że dzień krótki, to miałem wrażenie, że trwał kilka godzin...


Po treningu naleśniki i dużo dżemu morelowego:

Dalej coś, czego dawno nie było- makaron z pesto i kurakiem, pycha! Kocham makaron!

Kolacja, niech się zastanowię, co to mogło być?


Po staremu.


PLECY

Komentarz:
Zdecydowałem się na poważny krok- spróbować wiosła sztangą, bez żadnych podpór, nie robiłem tego od 9,5roku Nawet sztangielkami! Już mnie zaczęło wkruwiać to czekanie aż zwolni się ta jedyna ławka pozwalająca mi wiosłować pod nią sztangą, potem układać to pod ścianą, podkładać talerze by stała jak należy, potem to sprzątać... Ogólnie zmieniłem znaczną część treningu, wcześniejszy wyglądał tak:
-wiosło sztangą leżąc, podchwyt 20 15 12 10
-podciąganie nachwytem 15 12 10
-dociąganie wyciągu w neutralu do klatki, w oparciu o ławkę pionową lub hamer high row, 15 12 10, w serii łączonej z...
-narciarz na wyciągu 15 12 10
-rdl 5x10

Nowy trening rozpocząłem od podciągania- o kurva jak lekko to idzie jako pierwsze ćwiczenie Pierwszą serię spokojnie mogłem polecieć do 25-30x, ale wolałem rozłożyć to na serie, wyszło 3x15 i 1x12. To znak, że chyba trzeba dowiesić coś do pasa!






No i jako drugie- wiosło sztangą, nachwyt! Bardzo ostrożnie próbuję samym gryfem, szukam pozycji i sporo biorę z RDLa- przede wszystkim mocno cofnięte biodra, przesunięcie środka ciężkości maksymalnie na pięty tak, by wiosłując sztanga niemal sunęła po udach. Tułów pochylony gdzieś na 45st. Zrobiłem masę ruchów szukając odpowiedniej konfiguracji, potem nałożyłem 40kg robiąc około 30 powtórzeń Kurva, normalnie wehikuł czasu!!! Momentalnie przeniosłem się w lata 2007-2008, w czasy gdy pisałem tu artykuły, poznałem Krzycha, Georga- są to piękne wspomnienia! Najlepsze, że nie czuję żadnych oporów i dyskomfortu, a byłem też przekonany, że ta 40kg mnie złamie No dobra, skoro tak to zaczynamy- 60kg, 15 ruchów. 65x12. Potem 70x10- więcej niż sam ważę, chyba jest ok Ostatnia seria 75kg okazała się w końcu bardziej wymagająca, ale też nie byłem już tak skupiony, ale bardziej podniecony Czułem lekki dyskomfort i słabość z lewej strony lędźwi, ale tu zaznaczę, że czułem go już od 2 dni- zmiana pogody, normalka.






Takiej pompy w plecach nie miałem od... 9,5 roku Żadna ławka tego nie da... żadne modyfikacje...ale się cieszę! Następne dałem staśniere ćwiczenie, gdyż bardzo je lubię i nie robię go zbyt długo- właśnie dociąganie wyciągu w neutralu do klatki, w oparciu o ławkę pionową. Brzmi skomplikowanie, a wygląda tak:



Poszło wyśmienicie, zacząłem od 70kg na 15x- lekko. Wrzuciłem 90kg- również 15x. Dalej brakło mi stosu, bo kończy się na 100, więc zawiesiłem tam na 2óch bolcach 5kg- trochę lipa, że jest osłona, bo inaczej dowiesił bym na spokojnie większy talerz Więc na koniec 105 x12+3

No i pora na RDL- trochę strach, bo jednak lędźwie już popracowały trochę przy wiośle. Ale zacząłem od 40kg, które okazało się lekkie jak piórko, więc byłem spokojniejszy. Zrobiłem 60x10, 70x10 i przy 82x10 poczułem, że jednak ta lewa strona lędźwi ciągnie trochę bardziej Ale stwierdziłem, że skoro 4 miesiące temu, zaczynając RDLa z samym gryfem, bolało mnie bardziej, to co ja się będę przejmował Summa sumarum skończyłem na 110x10, dokładając kolejne 5kg od zeszłego tygodnia. Mega zayebisty trening!



Skończyłem na porządnych mobilizacjach lędźwi i dupska i spokojnym cardio 25min.

Nie ukrywam, że dziś czuję te plecy trochę bardziej niż zwykle, ale chyba mam prawo. Przy czym, muszę się bardziej skupić i uważać- najbliższy czas nie będę szalał i dokładał w tym, a obserwował. Ale takie jakie zakwasy mam na całych najszerszych! Poezja!

Jutro barki z łapami, odbyłem już rozmowę z Krzychem, który podoradzał co zmienić- zobaczycie jutro lub w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Wkońcu bez dropow i innych kombinacji teraz skupić się na dokładaniu ciężaru. Proponuje Tomek zacznij masować bo trochę słabo na faceta 66kg
Już ci pisałem że plecy szerokie sa przy tym wiośle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak już znajdziesz odpowiednie ustawienie, będzie dobry dzień to jedna serie robocza we wiosle i/lub rdl zafunduj sobie tak na 5-7powt po których nie będziesz wiedzial jak się nazywasz, a nalesniory jakie jadłes podejda do gardła... Na maxa, a plegar odpowiednio podziękuję i waga myślę ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Domino, no ten tydzień testowy raczej dropów nie będzie, okres rozkręcania się w nowych ćwiczeniach chyba też Wiem, że 66 na faceta brzmi słabo, wręcz żenująco, ale Tomek masuje już długo i sami widzicie jak to idzie Ja bym chciał by było 76 np.

To w sumie tylko waga, ale też wkruwia mnie docinanie ze strony rodziny, że jestem przecinek, nic nie jem i gdzie ja coś w ogóle ćwiczę Brzmi śmiesznie, ale wyobraźcie sobie, że najbliżsi uważają, że marnujecie tylko czas na tych treningach bo i tak nic po was nie widać. Jeszcze wodą na młyn są dla nich moje problemy z plecami- że jedynie sobie zdrowie niszczę. O ile znajomi, nawet ci nie w temacie widzą na insta czy fb, jak wyglądam bez koszuli i coś tam widać jednak, tak rodzina poważnie myśli, że mam jakąś anoreksję. Już kiedyś o tym pisałem, to strasznie wytrąca z równowagi i nie mam siły im niczego tłumaczyć. Wypadało by zdjąć wtedy koszulkę i tak ich zastrzelić, ale jak zobaczą, że nie mam brzucha, to... i tak będą podtrzymywać, że nic nie jem Ja serio przestałem już nawet jeździć na imprezy rodzinne bo pierwsze co słyszę to: czy dalej nic nie jem, co tak schudłem, czy robiłem badania, co z moimi plecami, itd. Potem rozpętuje się dyskusja przy całym stole: co on nic nie je, jak to tak można, co to za chłop itp. Ja siedzę pośrodku i nie wiem co mam komu odpowiadać. Fajnie, nie? Dlatego ja naprawdę walczę o tę masę, nie by kogoś zadowolić, ale by się odperdolili i dostali po nosie.

Grzegorz, taki jest plan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339452
Stary mi też mówili że nie dam rady jak miałem 140 kg sadla bo geny itp. Może jakiej mega formy nie mam ale już dawno odcinki zamieniły się na pytania na Ciebie też przyjdzie czas. Rób swoje. Co do wiosła to gratulacje wiem jak tovjsst wracać po kontuzji. Rok przysiadow nie robiłem bo kolana tragedia była. Ale już na szczęście ogarnięte. powiedz mi jakie masz makro bo jestem ciekaw jak to wygląda A net mi tak muli że zanim znajdę to wieczór nadejdzie )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Tobiasz, dzięki za wsparcie Też nie chce żebyście myśleli, że się użalam nad tym jak pipka, ale jednak to rodzina, bliskie mi osoby, a nie jacyś tam znajomi, na których w takim wypadku kładłbym chuya Im się podobało jak ważyłem 85kg i miałem 93cm w pasie- to byłem zdrowy chłop i mężczyzna ogólnie Makro:
DT: 4300 B280 WW600 T85
DNT: 3000 B220 WW200 T140
Białko liczone tu wszystkie źródła.

Kończę kawę i lecę na barki z łapami, motywacja była średnia, ale duża czarna i filmiki z Platzem i Molnarem zrobiły, co trzeba Parę nowych ćwiczeń, więc trening testowy, pewnie z potknięciami, ale na pewno nie będzie nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339452
Przekuj to w motywację. powodzenia czekam na relację z nowego tren pozdro.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-09-27 10:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Powiem ci tak ze czy to rodzina czy srodowisko nie interesujace sie sportem jeden uj. Bylem na redu to bylo ale schudles , weź cos zjedz , zaraz znikniesz a potem wchodzą na fb i "o kvrwa" w druga strone na masie gdzie ja lubie robic grubą masę nawet z moimi problemami z apetytem to słyszę oo ale przytyles, chory jesteś? Ale pączuś, zapusciles sie i tak w kolo. Do plecow poki nie zrobilem przeswietlenia i nie pokazalem to bylo ze udaje ze mnie boli ze wydziwiam bo mi sie nie chce robic itp itd. Suplementy to "diaboliki" wez tego nie bierz. Mysle ze sporo osób otarlo sie o cos takiego ktorzy a: sa grubi i chudna , b: sa chudzi chodza w chvj lat a w ubraniach tego nie widac. Trzeba filtrowac pytania i odłączac sie od dyskusji bo i tak nie zrozumieja nawet jak dasz milion argumentów
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium