SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
A dziekuje, Damios
No, spacerek 20km zrobiony, wzdluz Dunajca niemal do Czerwonego Klasztoru na Slowacji Nogi bola, ale widoki i przyjemnosc zacne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Tomek, jak nie byłeś to polecam - http://www.flisacy.com.pl/

Mega opcja! A jak trafisz na zaj**istego filasaka to podróż zapamiętana do końca życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czawaj oblookałam ten filmik z treningu barków (filmik hardcore, trening łagodnie mówiąc - nielekki miałeś;)). Pojawiło mi sie takie głupie pytanie: te krótkie ruchy na filmie ok 1:00 i później ok 1:18 to są colemanki? jeśli tak to jaki jest tutaj ich cel?> sila? po prostu urozmaicenie? czy to jest po prostu Twoja walka z ciężarem i próba jego wydźwignięcia do góry? no i później zaraz robisz te wymuszone - one są wtedy na tym samym ciężarze robione co te niepełne? (sorry za głupie pytania)
dzis robić będę górę, to spróbuję tak prowadzić sztangielki w wyciskaniu na barki jak mówi w tutorialu Krzych ;)

no a poza tym świetna fotka urlopowa. udanego odpoczynku Ci życzę! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Damios, dzięki za rekomendację! Co jesteśmy to planujemy z narzeczoną popłynąć, ale coś się zebrać nie możemy Za to na termach pogadaliśmy z fajnym ratownikiem, stary góral, zayebisty chłop!

Padme, ogólnie nawet nie wiem co już czasem robię w trakcie serii, pod koniec, jak jestem w innym świecie Te krótkie ruchy bardziej dopompowujące, jakbym chciał już na tym zmęczeniu prowadzić do samej góry, o ile w ogóle dałbym radę, to zrobiłbym powolne ze 2 ruchy walcząc parę sekund, a tak to pomacham więcej Zresztą zanim te colemanki nastąpią i tak walczę o te kilka ost powtórzeń, czy to sam, czy z pomocą Polecam metodę Krzycha, wchodzi gdzie trzeba!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra! Zrelaksował się chwilę i wrócił- nadrabiamy zaległości na forum, wpiski po kolei:

16.06.2017
REDU dzień 54 DNT

Dieta i suplementy:
Dzień po przyjeździe od Krzycha- odpoczynek, inaczej być nie mogło. Jedyne co, to szybszy spacer 3-4km


------------------------------------------------------------

17.06.2017
REDU dzień 55 DT

Dieta:
Narzeczona przyrządziła kacze cycki- ludzie mówią, że tłuste itp- g**** prawda! Wytopisz skórkę, reszta wypłynie w piecu i nawet nie trzeba na papierze odsączać Pyszne mięso i zayebista odmiana! Tu z sosem pieczarkowym.



Na kolację znany nam specjał- pizza na spodzie ziemniaczanym- podobno co jedna to lepsza, boję się jak pyszna będzie następna!




Suplementy:
Po staremu.

NOGI


Komentarz:
Ostatnio Tom Platz na fb pisał, by w treningu nóg nie ograniczać się jedynie do 10-12powt, a od czasu do czasu zrobić ich więcej. Pisał: na następnym treningu zróbcie 30x. No to wyzwanie przyjęte! I tak udało się tego dokonać z 70kg- jakby nie było, jest to obecna moja waga, a nawet więcej Bez rozpisywania, macie na filmiku (plus tam jakąś serię i dropy):



Dalej hacki z nogami szeroko, w zasadzie każde następne ćwiczenie po tych przysiadach było wyzwaniem, nawet jakby nic nie nakładać Pieczenie, czucie, pompa olbrzymie- na pewno co jakiś czas będę w głównym ćwiczeniu robił 20+ powt. Zdradzę Wam też, że potworny ból i zakwasy siedzą do dziś, a więc 3ci dzień.

-----------------------------------------------------------

18-19.06.2017
REDU dzień 56-57 DNT

Dieta i suplementy:
Padł pomysł wycieczki- najpierw Szczawnica, a na następny dzień relaks na termach. O ile dzień 1 nie zapowiadano optymistycznych prognoz, tak 2gi miał być idealny. Nie sprawdziło się.... oba były zayebiste! Wprawdzie tuż po przyjeździe jeszcze rześko i chmurki, ale koło godziny 15 było już słonecznie. Wraz z narzeczoną mamy ogromny sentyment do Szczawnicy- w sumie tam pojechaliśmy na pierwszą naszą wycieczkę, 5lat temu
Te chmury zostawiamy za sobą!

Taki oto grzech- pizza, ale nie byle jaka! Polecam Wam kawiarnię "Jack", tuż przy zjeździe na parking nieopodal kolejki na Palenicę. Tutaj farmerska, z kurczakiem, brokułem, kukurydzą. Wyjątkowy jest spód- podsypany tartą bułką- i chrupiący i cienki, 2 w 1. No kurva sztos!


Kierunek- Słowacja, wzdłuż Dunajca. Palimy pizzę, siadło 20km spaceru


Pojemniki muszą być!

A wieczorem grill



Dzień następny, cały, to przejazd do Białki i wizyta w Termie Bania- co tu opisywać, relaks, relaks i jeszcze raz relaks. Czyste niebo, nie za duszno, mało ludzi- 10h zleciało jak z bicza strzelił



Opcja z obiadem- uwierzcie mi, że tak dobrego-domowego żarcia nie dostaje się w lepszych restauracjach, serio. Żurek, ale taki prawdziwy, nie jakiś podrabianiec I roladki z kurczaka ze szpinakiem, sos z borowików.



To tyle, starczy tego eseju Zjarało nas jak skurvysyn, dziś jakiś zamglony jestem, a tu zaraz klatka z plecami Pomiary bdb, do przodu- ale to już w jutrzejszej wpisce

Udanego dnia!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-06-20 08:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
i to jest to odpoczynek relaks zaliczony a jak mi pisales na fb forma na plus

Te termy warto nigdy nie byłem i własnie ostatnio myslałem że może w sieprniu by sie udało wyrwac, ale lepiej chyba w tygodniu bo mnie ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
a z siadami niezłe interwały :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15854 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887088
Kolejna mega fajna wypiska! Można pozazdrościć bo jest czego Wypoczęty zregenerowany to teraz dalej można cisnąć na maxa! No i piękne widoki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
bardzo dobrze sie forma prezentuje na basenie
micha konkretna, okolice w których byłeś mi też są dobrze znane

odnośnie term, byłem w paru na przestrzeni lat i te wszystkie gorskie to są podobne do takich co mam 1h drogi od siebie w Uniejowie - za to niestety 3x droższe ale taki urok gór , w końcu głównie przyjeżdżają tam turysci wiec i ceny muszą być wyższe, na pewno fajna sprawa ,ale ja bym polecał za podobną kasę wypad na Tatralandię ,tam to dopiero jest zabawy, o ile oczywiście ktoś prócz leżenia i opalania się oraz kąpieli , lubi sobie np. poszaleć troche na zjezdzalniach

pod tym kątem, te nasze górskie termy wypadają mega blado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
micha i fotki na wypasie, zresztą jak każdy post zapodany tutaj przez Ciebie. a już na pizzę w szczególności to narobisz ochoty zawsze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium