SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
niezła paka , miłego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jaaaa... paka gigant, fajowa... też wzięłam pudding i sos m.in. o smaku barbecue - właśnie niedawno dostałam smsa że czeka w paczkomacie. zwłaszcza sosu jestem ciekawa jak się z mięsem skomponuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dobry zestaw - czekam na recenzję tych sosów - bo sam się zastanawiam czy nie kupić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Mogę polecić te stare wersje Co do nowych nie testowałem jeszcze

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Banan, dziękuję- nie mogło by być inaczej

Padme, paka spora, ale sosami to się będę musiał z kimś podzielić, bo nie wiem czy wykorzystam w 30dni, a w tyle po otwarciu należy niby spożyć Pudding jaki smak wzięłaś? Myślałem o tych "słonych" sosach, ale w sumie używam tylko ketchupu i musztardy, a te mają znikomą ilość kcal

Nightingal, postaram się szybko popróbować Póki co otwarłem ten starszy chocolate-nut i smakuje OK. Wiadomo, że to nie nutella, ale działa


6.06.2017
REDU dzień 44 DT

Pomiary:
-pas: minimalnie w dół
-talia: -1cm
-biceps: minimalnie w dół
-waga: -0,5kg



Powolutku leci, z Marianem podjęliśmy decyzję, że nadal nie ruszamy kalorii (uff). Na tę chwilę przypomnę:
DT: 2800kcal
DNT: 2500kcal


Dieta:
Dość urozmaicona dziś- na początek śniadanie, nieco bardziej zapychające:

Po treningu takie cuda Pudding biała czekolada+pierniki!

Kolejne 2 posiłki, standardowe:

I na wieczór, do filmu, pizza na twarogu:



Suplementy:
Jak wyżej wspominałem dotarła paczka, ale zmian w suplementacji nie przewiduję.

KLATKA+PLECY






Komentarz:
W końcu udało się spotkać z Marianem! Sprawny przejazd do Oświęcimia i punkt 12 zaczynam klatkę. Z towarzyszem ustawiłem się na plecy, bo tylko tę partię miał w planie, więc pomyślałem, że tak będzie najlepiej zrobić. Skos sztangielki ciut słabiej niż tydzień temu- pewnie te 35kg u Mariana są cięższe Ale nic to, udało się zrobić też parę dodatkowych powtórzeń z pomocą, Roman, którego poznałem jakiś czas temu, i który pracuje tam z Marianem asystował Płaska w miarę ok, za to superseria wycisku złączonych sztangielek i bramy z dołu zmiażdżyła piersiowe- i akurat przy ostatniej serii pojawił się nasz bohater. Trzeba przyznać, że jest większy niż ostatnim razem- największe wrażenie robią te słynne już 2ki i mam wrażenie, że plecy zostały poprawione. Reszta jak zawsze zayebista, co tu gadać. Pomieszaliśmy nasze pomysły na trening i wyszedł dość spory objętościowo zestawik- lecimy: wiosłowanie sztangą- Marian standardowe, nachwytem, natomiast ja, kaleka wiosłowanie w leżeniu na ławce, podchwytem. Weszło jak należy- ciężar lekko w dół, z uwagi na większą ilość ćw. Następnie podciągania- nie robiłem z pół roku, ale poszło po 12x w 3 seriach. M. również ostro- dokładne powolne ruchy w pełnym zakresie, od samego dołu, czysta technika i praca mięśni. Dobijamy w 2s na ściąganiu do klatki. Następnie- u mnie maszyna high row (troszkę krótsza dźwignia niż byłem przyzwyczajony- bardziej znad głowy niż sprzed oczu), więc ciężar o połowę w dół, więcej powt, ale co za czucie! To miałem w ss z przenoszeniem na wyciągu, a w tym czasie Marian wiosłował jednorącz na T-barze i zaliczył wyżej wspomnianego już high rowa. Kolejno- hamer z rączkami z dołu- idealna praca całych najszerszych i innych mięśni odp. za szerokość i grubość. No i na koniec wyprosty na rzymskiej. Przechodzimy do cardio- Marian przed pracą, więc szybkie interwały, natomiast ja w 35min na bieżni zostawiam po sobie powódź potu

Mała sesja- dzięki Marian za naukę obowiązkowych póz





Bieżnia (ta, 630kcal )



Raz jeszcze dziękuję, Marian, za możliwość treningu z Tobą, korzystania z Twojego doświadczenia, rad, wsparcia- tak psychicznego jak i fizycznego Jesteś dla mnie żywą, namacalną inspiracją i przykładem, że ciężka praca, bez wymówek, z jasnym podejściem daje najlepsze efekty.


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-06-07 10:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
konrketnie , tylem bicepsy lepiej niż Marian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Ta
Choć szczerze mówiąc świetnie wyszło, jak nie ja!
A pamiętam jak robiłem tę pozę to myślałem- ta, znowu wyjdą witki i płaskie plecy, jak zawsze

A dziś mam taki zakwas, przede wszystkim w plecach, całych, że boli jak oddycham!
Mega bodziec te kilka ćwiczeń, w tym powrót do starego dobrego podciągania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Łee dobrze jest, barki poprążkowane, opalić się i będzie ładnie :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzięki, Gienus! Do prawdziwych prążków daleko, ale staram się Jutro i pojutrze wolne, tak że po treningu od razu na venice beach opalać dupę

Łapcie najnowszy film z seminarium Toma Platza, przypomnę, mojego idola
W sumie jego standardowa gadka, ale dla takiego popiedroleńca na jego punkcie jak ja, to gratka




A jutro prawie nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609939
dzieki za mile słowa co do formy Twojej to pisalem juz u siebie

Banan co racja to racja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium