SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
No bareczki wyglądają bardzo fajnie, jak prążki na nich są to jest nieźle Zrobiłeś mi smaka na zapiekanki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887314
No Panie Tomaszu! Forma elegancko się prezentuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bardzo ładnie , cóż tu dużo pisac : )

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadrabiam zaległości w Twoim dziennku, więc lecim po kolei:
- nowa "szata graficzna" Twoich postów bardzo mi się podoba. jest przejrzyście, wszystko elegancko odzielone od siebie, zatytułowane :)
- żacie jak zwykle na wypasie i inspirujace (zwłaszcza pita z kurakiem i jak Rion wyżej wspomniał - zapiekanki, cudo)
- Czawaj jaką ty masz mobilność zaj**ongo w tych siadach - szacun za tak niziutkie siadanie. zazdroszczę całokształtu.
A powiedz, tam na tej siłce to tak pusto było czy mi się wydaje?
- a łapa Twoja - nabita i okablowana fest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
Przytyrałeś Czawaj,
Zacna forma, zdecydowanie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dziękuję, Panowie

Padme, dzięki za komplementy Tak, ostatnio trafiałem na dość puste siłownie. Mobilność sam nie wiem skąd się wzięła- w sumie chyba od zawsze siadałem nisko

----------------------------------


30.09.2017 - DT
Przyjemniej bo trening z kolegą, na starej siłowni. Niestety po treningu, reszta dnia mało produktywna i nic się nie chciało


W sumie typowo, kasza, kurak, ogóry, czawajnica, masło orzechowe

Mały gratis do kawy No dobra, 50g



Podarunek od kumpla, strzeliłem połowę i szybko poczułem działanie



Łapy:


Komentarz:
Bardzo dobry trening, mega czucie i pompa. Uginanie sztangą dodałem znacznie więcej niż chciałem, ze względu na brak małych krążków. Ale poszło świetnie. Sztangielki też lepiej technicznie niż zwykle. młotki trochę ciężej i ewidentna pomoc kaptura, ale weszło gdzie trzeba Jak na filmiku:



Triceps również świetnie wyczuty i zaatakowany, szczególnie cieszy mnie siła we francuzie po wycisku wąsko. Wprawdzie to nie są jakieś wielkie ciężary, ale potencjał jest więc dodajemy. Bez cardio- w tygodniu i tak siadły 3 sesje.

-------------------------------

1.10.2017 - DNT

Dieta i suplementy:
Dzień wolny, odwiedziny u babci i rodziców.
Z rana jajecznica z kabanosem i cebulką:

U rodziców dorsz w panierce, ziemniaki i kapusta kiszona- tęskniłem za czymś takim. Panierka wliczona na oko

U siebie już takie tortille, z passatą pomidorową, kurczakiem i grzybami:


Pudding AN, sos karmelowy AN i na smak parę cynamonków z lidla


Koniec urlopu, więc od jutra wpiski będą dużo regularniejsze. Może 4 dni pod rząd w pracy po 12h kopnie mnie w dupę i przestanę mieć humory jak baba z okresem, bo aż wstyd z tą motywacją ostatnio. Siła idzie, czucie jest, a ja jak ci.pa. Dzisiejszy trening klatki i pleców bajka, wpis jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Barki bardzo dobrze wyglądają. Teraz masz życiówkę jeśli chodzi o formę ? Bo pamietam, ze kiedyś tez to solidnie wyglądało.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
A ja tam dalej twierdze ze wsytdu na scenie by nie bylo Taka jakosc jaka ty trzymasz to malo kto jest wstanie caly rok utrzymac. Na jesien 2018 na luzie bys sie wyrobil. Ja sam odpalilem bombe bedac po 30tce i uwazam to za dobry pomysl, inna glowa, czlowiek podchodzi do tego u wiekszym szacunkiem a nie napierdlala towaru jakby to za lepka mialo miejsce. Zrobilem dokladnie jak ty planujesz. Dziecko juz mialem, kupilismy z zona mieszkanie i stabilizacja jest wiec mozna oddac sie hobby. Lecisz dalej i czekam na 7 z przodu na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ronie, chyba tak, jest lepiej niż w zeszłym roku Ale pochopnie, w środku redukcji, wydawało mi się, że będzie gorzej Marian mnie uspokajał, żebym poczekał do końca, a nie wydawał sądów- i faktycznie! Za rok będzie jeszcze lepiej- postaram się dodać 1-2kg mięśni i jeszcze mocnej dociąć, może jakieś prążki na udzie, kto wie

Przemek, sam siebie zaskakuję! Nie ukrywam, że 90% jedzenia jest czystego, nieprzetworzonego itp, a pozostałe 10%, choć czasem gówniane, zawsze wliczone, choćby na oko- może to stąd

Gugcio, o więc moja teoria ma też praktycznie odzwierciedlenie, w Twoim przypadku Tak planuję zrobić, jestem też niemal pewny, że z 5kg mięśnia mogę jeszcze ugrać bez towaru- ale mogę się mylić. Czas wszytko pokaże, niech tylko zdrowie będzie Bardzo dziękuję za wiarę we mnie!

Łapcie jeszcze takie pocięte pozowanie:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium