SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Ależ fajna relacja i Ekipa!!
Sylwetki na prawdę super, nie było chyba osoby po której nie widać że trenuje solidnie kilka/ kilkanaście lat!!
Gratulacje za zaangażowanie do Was wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Świetna relacja. Nawet nie robię swojej, tylko wrzucę link do Twojej
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Świetna relacja,Twoja forma zawsze robi na mnie wrazenie, nic tylko dołożyć mięsa bo proporcje mistrzowskie. Pozdrawiam i do następnego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Relacja jak zawsze super ;) brakowało tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8976
Super że znów udało się spotkać . Szkoda że akurat musiałem szybko się zbierać i nie za bardzo udało się pogadać ale nadrobimy :D . Forma jak i relacja rewelacja :) myślę ze następnym razem może coś w KRK potrenujemy:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Rewelacyjna relacja, czułem się jakbym tam był
a tak na poważnie, oby bez niespodzianek , to zobaczymy się za około kwartał - mam nadzieję
Super wyszło, widać że każdy zadowolony , a to najważniejsze - spotkać się , pogadać, mieć trochę pamiątkowych zdjęć i dużo wspomnień
zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dziękuje wszystkim za mile slowa, tak co do relacji, jak i sylwetki Daleko mi do bycia proznym, ale slowa uznania ciesza.

Dzieki Kuba! Nam tez Ciebie brakowalo i nie moge sie doczekac wyprawy do Lodzi!

Duzo (konkretnych) osob pytalo mnie kiedy start- bylem tym troche zazenowany, bo znam swoje miejsce w szeregu, ale doceniam to, bo z drugiej strony maly postep sylwetkowy sie poczynil. Odpowiedz jest zawsze taka sama- wtedy, kiedy bede pewny, ze wejde do finalu w klasycznej sylwetce Czyli albo nigdy, albo wtedy gdy doloze conajmniej 5-7kg miesni. Wiadomo, z czym sie to wiaze- albo z byciem Seba Suderem albo z bomba Albo za 5lat jak ladnie pojdzie na czysto. Chcialbym, ale nie moge powiedziec, ze jest to moje marzenie

-------------

Tydzien rozpoczynamy typowo, czyli wyciskaniem na plaskiej, a plan to:
-wl plasko 4x5
-podciaganie 4x5
-hantle skos 3x8
-wyciag neutral 3x8
-narciarz 3x8
-francuz lezac na wyciagu 3x10

Plaska ciezarowo powtorzylem z zeszlego tygodnia, ale pewniej, robiac definitywne mocne 4 serie. Za tydzien dokladamy. Juz na te chwile, biorac pod uwage stosunek mc (69.5) sa to dla mnie rekordowe serie (4x5 85).



Podciaganie z dowieszona 20, przegub lapy troche daje w kosc. Hantle tez dopieszczam na 1 ciezarze od 3tyg, ale tym razem zrobione w ss z wyciagiem. Tric mocniej jak ostatnio. Mobilizacje, cardio 30min i do pracy


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2021-09-06 15:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dalsze dni tygodnia prezentowały się następująco:

Wtorek:
-wyciskanie siedząc 4x8 (60kg)
-unoszenie na boki siedząc 3x12 ss
-unoszenie na przód 3x12 ss
-hamer na tył barku 3x15
-uginanie sztangą 3x8 (40kg)
-uginanie siedząc, duży skos (18-16kg)
-przedramiona 2ćw po 3x25

Progres na wyciskaniu na barki widoczny, to już spory ciężar na moją wagę, ale dokładamy dalej.

Środa:
-przysiady 4x5 (115-110)
-hacki 3x8 (125)
-wypychanie 3x10 (220)
-prostowanie ud 3x15 ss
-uginanie ud 3x15 ss
-łydki 2ćw po 3x15

Na nogi dołożone kolejne 5kg, jednak nie na każdą z 4serii, powoli dojdziemy i do tego. Wtedy kolejne +5kg. Hacki dołożone i poszły bardzo sprawnie.



Reszta treningu już łatwiejsze ćwiczenia.

Czwartek:
Off i wypad do Białki Tatrzańskiej na cały dzień Pochodziliśmy sporo (12km) i pobawiliśmy się na termach. Antoś pływał sobie w takim pontoniku, bardzo mu się podobało, ale i kontrolowane zanurzanie w wodzie nie było dla niego problemem. Bardzo udany wypad i reset, szczególnie w cichym miejscu nad wodą, które poniżej.






Piątek:
-hantle płasko 3x8 (40kg)
-wiosło sztangą 4x8 (120kg)
-wiosło hantlami 3x10 (42,5kg)
-sztanga skos 4x8 (67,5kg)
-narciarz 3x12

Dzisiejszy trening, bardzo wymagający pomimo tylko 5ćw, ale 4 złożone. Na hantle progres, tydzień temu było 7, 7, 7, a dziś 9, 9, 7



Wiosło na sztandze również dodane, a przy hantlach poprawiona technika. Na skosie 8powt w 4s, tydzień temu było 8, 8, 6, 6. Bdb trening i dzisiejszy dzień traktuje jako refeed, którego nie było w zeszłym tygodniu. Dodałem sobie 1 posiłek w postaci nachosów, a co! Dziś wykonałem także pomiary, po 2tyg od ostatnich. +0,5 w talii, pasie, udzie i na wadze. Sylwetka się trzyma, choć już mniej ostra, aczkolwiek nabicie i żyły na łapach na koniec dnia duże Na razie nie czuje potrzeby zwiększania kcal, zwiększymy jak siła stanie.


Jutro i w niedzielę również trening. Już jestem spakowany i zaraz idę spać. Dziś była praca, jutro również, ruch większy, więc jest co robić, ale i co zarobić

Miłego weekendu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No i tak panie trzymaj, forma bardzo dobra, rodzinka uśmiechnięta i fajnie spędzony czas
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Rion, proste, chcialoby sie tak zawsze!

-------------------

Sobota:
-wycisk wasko 3x8 77,5kg
-wycisk siedzac, hamer 4x10
-unoszenie na bok stojac 3x10
-unoszenie na tyl, pec fly 3x15
-uginanie sztangielkami 4x10
-uginanie lezac na skosie 3x12
-przedramiona 2cw 3x25 ss

Super trening, szybkie tempo bo od 7 nie od 6, a 10 praca.

Swoja droga to byla najlepsza sobota kiedykolwiek, jesli chodzi o utarg, widac, ze lud wzial wyplate. Swoja droga moje prywatne zamowienie pracownicze, nie liczac znizek tez opiewalo na niemala kwote, wiec rozumiem

Niedziela:
-uginanie+prost siedzac 3x10
-mcnpn hantle 3x8 50kg
-przysiady szeroko 3x8 85kg
-lydki 2cw 3x15 ss

Fajny trening, choc moglbym dolozyc wiecej na mcnpn, nie szaleje. Sam fakt, ze wykonuje po tym siady i tak jest budujacy- chodzi o moje ledzwia.



Reszta dnia rodzinnie


Dzis:
-sztanga plasko 4x5
-podciaganie 4x5
-hantle skos 3x8
-sciaganie neutral 3x8
-narciarz 3x8
-francuz lezac z wyciagu 3x10

Plasko 87,5 dosc wymagajaco, poszlo 5, 5, 3 i 2x. Hantle mnie pozytywnie zaskoczyly, wskoczylem na 38ki, samz robilem 3x6 +po 2x w kazdej serii z pomoca. W podciaganiu, by dowalic mocniej, hamuje stan zapalny w przegubie reki. Bardzo mocny trening.


Na 10 do pracy i nowy tydzien!

Udanego!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2021-09-13 15:02:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium