SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Maximus to porażka tam znaleść dwa takie same talerze to wyczyn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Tak właśnie było... poza tym te niebieskie cienkie chyba 20tki, to chyba nie są 20tki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tam jest wszystko chyba raz byłem i sobie darowałem wolałem 40km dojeżdżać XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Ja tam byłem może max.2 razy ale też średnio to wspominam Jedna z gorszych siłowni w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kurła wpier...la nutelle i forma jest, a człowiek musi owsianke wpierniczać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Halo, żyje się tu?!
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Witam!

Ano znowu miałem dłuższy przestój w dzienniku, ale na co dzień wprost przeciwnie- dzieje się i to sporo, ale w sumie o tym wiecie Na tę chwilę cały czas wdrażam się w pracę kierownika sklepu SFD i nie ukrywam, że wkładam w to większość dostępnych sił, choćby dlatego, że lwią część czasu spędzam właśnie w pracy. W dni wolne oraz niektóre przed pracą, bardzo wcześnie rano, robię treningi, reszta czasu to oczywiście rodzina. Cały czas wysokie obroty i zastanawiam się, kiedy to wszystko wybuchnie

Najlepsze, że motywacja i siła cały czas rośnie, a i plecy nie dokuczają aż tak bardzo. Forma trzyma się świetna, a kalorie cały czas wysoko. Ogromny ruch na sklepie i zapleczu widać robi za nadprogramowe cardio.

Nie będę wklejał Wam opisu 20 ostatnich treningów- one po prostu są, cały czas jakaś progresja, albo powtórzeniowa, albo ciężarowa- dziś np MCNPN z 60kami. Z ciekawszych treningów to ostatnio plecy z Georgem, który cały czas robi fajne postępy przy redukcji.

Plecy nabierają grubości, widać gdzie wchodzą kalorie


Z jedzenia raczej bez jakiś kombinacji- prostota i szybkość, wtórność wręcz, choć wpadło kilka nowości- np robiony chleb i żurek:



A nawet piwko


Postaram się regularniej pisać, zaraz jem ostatni posiłek i kładę się, bo jutro pobudka o 5, o 7 łapy, a o 10 na sklep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No grafik to masz nieźle napięty Ale jak widać można trzeba tylko chcieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
O musialem cos pominac z tym sklepem W takim razie gratulacje i powodzenia Mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium