SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
jak tam 'masa' po świętach i offie Mr. Oldschool?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Przypominam o ustawce i zapraszam ;)
Napewno ekipa będzie dobra, ale też powoli już bym chciał wiedzieć ile osób napewno będzie i jaki duży tort zamówić

https://www.sfd.pl/XVI_Ustawka_Treningowa_Super_Fajnych_Dzików_W_OŚWIĘCIMIU_-t1197373.html

W dniu urodzin napewno będzie kilka promocji, napewno:

2x izolat An 908g za 120zł
3x cytrulina za 60zł
2+1 pro whey 500g za 99zł
2x mono 500g za 49zł
2x witaminal +omega za 50zł
Więc mysle ze nawet ciut lepiej jak ceny mod jeśli ktoś ma, a napewno do większych zakupów będą gratisy.

Nawet nie chce słyszeć że cię nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ooo, witam old schoolowego brata ASNFa! Miło, że jesteś, a jak już pytasz to ruszę dupę i coś napiszę

Przy okazji wszystkim życzę DUŻO ZDROWIA W NOWYM ROKU!

OBECNIE i MAŁE PODSUMOWANIE 2019:
Jest całkiem dobrze- w końcu po paru miesiącach przedramię/łokieć przestało boleć. Przypominam, że zdiagnozowano mi "łokieć tenisisty". Prawie się popłakałem z radości, jak spróbowałem wykonać uginanie sztangielką w pełnym zakresie i nie czułem bólu ani dyskomfortu. Wcześniej od 2tygodni bolało coraz coraz mniej przy czynnościach codziennych, a i nie sprawdzałem co chwilę czy boli czy nie, urażając obszar. Tak czy siak ostatnie 3tygodnie roku oszczędzałem rękę, tak samo jak od bagatela 3 miesięcy, z przymusu. Niemniej Od 1 stycznia wróciłem do unoszeń na barki i ćwiczenia bicepsów na wolnym ciężarze (rzeczy, które powodowały straszny ból). Niestety, i naramienne i łapy mają spore zaległości przez tę kontuzję i głównym celem na najbliższe miesiące, jest ich odbudowa. A najbliższy czas to tygodniowy deload (który jutro kończę) oraz maksymalnie miesięczny mini cut. Zdjęcia z grudnia:




Masę i rok zakończyłem z wagą 75kg, co uwaga, jest największą moją wagą od ostatnich 3lat. Zwykle z końcem roku ważyłem maks 72kg.

Rok 2019 nie był zły, ale ciężko go też uznać za rewelacyjny. Patrząc wstecz, wakacyjna forma mogła by być nieco lepsza, a urazy- najpierw kolana, potem znacznie gorszy, łokcia, nie pozwoliły cisnąć tak, jakbym chciał. Plus, że tuż przed finałem roku łokieć się zaleczył, a i wypłacono mi spore odszkodowanie za uszkodzenie mi auta w listopadzie- miałem przez to w chuy nerwów i nie wierzyłem, że tak dobrze się to skończy.

Udało się też zrobić parę rekordów, na powtórzenia, bo tylko takie sprawdzam:
-przysiady
5x10 100kg
5x8 110kg
-mcnpn ze sztangielkami (2x)
12x 56kg
-wyciskanie płasko
3x8 80kg
-podciaganie szeroko (mc)
4x 20

PLANY NA 2020
Przede wszystkim skupię się na masie- idziemy za ciosem. Cały rok poświęcam na dokładanie kilogramów, po drodze wpadną ze 2 minicuty, takie miesięczne. Raczej w tym roku nie zobaczycie więc wyciętego jak zawsze Czawaja, a ulaną świnię W sumie już tak się czuję Wagę nie uznaję za żaden wyznacznik, ale koło grudnia powinno wskoczyć 82-85kg (83 to moja największa waga kiedykolwiek). Wszystko będzie pod kontrolą i niewykluczone, że robienie formy nastąpi nieco wcześniej, też nie będę brnął na siłę w bycie wieprzem. Tak czy siak- jeśli zdrowie pozwoli, to na wakacje 2021 zrobię formę życia i będzie to na pewno ponad 70kg na żyle. Nadmieniam, że nadal naturalnie, jakby ktoś pytał

Wykorzystując dogodne warunki przy masowaniu, chciałbym na pewno dołożyć jakieś kg na sztangę:
-przysiady:
100kg x30
140kg x10

-ławka:
100kg na serie

-ogólnie wrócić w końcu do ciężkich klamotów w unoszeniach na barki (20kg+) oraz w uginaniach sztangą (50kg) i sztangielkami (25kg).

Mam jeszcze cichą nadzieję, na serie seminariów z Platzem w Europie- gdzieś do sąsiedniego kraju bym wpadł. No i np tam yebnął te 100x30 w siadzie

Z nieco innych planów- zostać ojcem (wiem, brzmi poważnie), kupić nowe fajne auto oraz coś, o czym nikt jeszcze nie wie (no dobra, 1 osoba, ale taka w temacie). Jak zacznę to ogarniać, to na pewno się dowiecie. To gruba sprawa, zahaczająca oczywiście o kulturystykę, ale na razie pomysł nieśmiało kiełkuje. Nie, to nie są starty.

To tyle na razie- będzie czas i chęci to walnę jakieś foty w pozach na podsumowanie masy i roku. Na tę chwilę jest sporo do nadrobienia i nie ma się czym chwalić i z czego zdawać relacji. Czuję jednak, że łapię wiatr w żagle i znów mam jakiś plan.

Marian, powinienem być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
cele są i kulturystyczne i prywatne, także zdrowia pozostaje tylko życzyć, a resztę zrobisz sam - powodzenia, trzymam kciuki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Czawaj ojcem? Ten świat jest za mały by przyjąć drugiego takiego jak Ty
4

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zdrowka pastuchu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
powodzenia w realizacji celów i dużo zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Dobrze wiedzieć, że u Tomka wszystko ok Fajnie jakbyś częściej zamieszczał wpisy, bo lubię czytać Twoje relacje.
Życzę powodzenia i niech kontuzje omijają Cię szerokim łukiem!
PS. U mnie podobny cel z zostaniem "starym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Plany, cele na ten rok zapowiadają się świetne więc nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia i realizacji ich w 100% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
ASNF, dziękuję! Wpadaj częściej, zawsze mnie motywuje i nakierowuje na dobre tory jak wspominasz o old schoolu

Georgu, jak Ty się zmieściłeś, to każdy wejdzie

Tobiasz, dzięki! Że niby się pasę?

Kuba, dziękuję! Powoli do przodu, tak jak pisaliśmy

Konrad, dzięki i postaram się W takim razie i Tobie życzę celnych strzałów

Winter, dziękuję bardzo!

--------------------------------------------------------------------------------------


MASA 2020
MINI CUT

Tydzień 2
6.01.2020 - KLATKA+BARKI(lekko)



Kalorie obcięte tydzień temu do mini cuta:
DT: -200WW -20T
DNT: -100WW -5T

Cardio na 40min

Tak teraz wygląda rozpiska (wciąż sporo kalorii, ale już zaczynam być głodny):

DT:


DNT:


Posiłki wyglądają w sumie jak zawsze, więc nie wklejam fot.


Po staremu ogólnie, jednak jakiś czas temu dorzuciłem:
-berberyna,
-MSM,



Komentarz:
Zaczynamy tydzień po deloadzie, ale ciężary w górę o jakieś 10%. Wracam do sztangielek na skosie jako do głównego pierwszego ćwiczenia i odczucia są kosmiczne. Dotychczasowo męczona jako główna sztanga na płaskiej leci na drugie miejsce, ale myślę, że spadek ciężarów z tego powodu będzie nieznaczny. Dalej kolejne mocne ćwiczenie, dipsy, ale na hamerze, bo łatwiej mi się ustawić w superserii z pec flyem. Na koniec unoszenie na barki, technicznie i bardzo powoli- bok barku muszę bardzo nadgonić i będzie on robiony 2x w tygodniu.




Jutro plecy z dwójkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium