SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak mówiłęm dobrze sie forma trzyma a nawet na plus

zarzuc linkiem do tych ciastek bo wygladaja fajnie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-16 12:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki
Tu macie PRZEPIS
Muszę ogarnąć z tą mąką kokosową, to pewnie wyjdą mi kruchsze


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-08-16 13:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Łapcie zaległy wtorkowy filmik z treningu klatki i pleców:




18.08.2016

Dieta:
Standard, z tym, ze jeden posiłek lekko oszukany i na słodko- właśnie z przepisu post wyżej:




Babeczki z masłem orzechowym- pyszne

Tu rozpisałem Wam makrosy w dzienniku (6babeczek, średnio po 80gr):

Ogólnie 2szt babeczek idealnie wpasowało się w posiłek, zamiast 200gr kuraka, 100gr ryżu i 25ml oliwy.
Oczywiście wiem, że węgle głównie proste

A tu przepis na foremki

Bierzecie jakiś kubeczek mały (z jogurtu czy coś), papier do pieczenia (myślę, że śniadaniowy też OK) i folię aluminiową. Wycinacie kwadrat (taki sam w folii i papierze) o przekątnej około 2x większej od średnicy kubeczka. Teraz kubek do góry dnem i nadziewacie na niego wycięte materiały (tak jakbyście go chcieli tym okleić)- najpierw papier, dogniatacie, a na to folię, która zepnie i utrzyma kształt

Suplementy:
Po staremu.

NOGI+BARKI



Komentarz:
Trening z Georgem więc fajnie się ćwiczyło. Na nogi już mniejsza ilość powtórzeń, ciężar nieco w górę. Bardzo odpowiada mi połączenie 2 rodzajów wypychań- najpierw z nogami nisko i wąsko (ciężej) potem z wysoko i szerzej (łatwiej), całe udo dostaje jak trzeba. Na 2ki maszyna siedząc, dobicie 3x dropem Łydki jak łydki, zobaczymy czy zakwas chwyci jutro Barki mocniej jak ostatnio, hammer wszedł, gdzie trzeba, unoszenia na bok lekko oszukane, ale ciężar też nie mały. Na koniec mały dropik. Unoszenia na tył w leżeniu OK. Po treningu 10min cardio. Ogólnie uda zniszczone, już są małe problemy ze wstaniem

Jest i filmik z wypychania i wyciskania


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
wow, babeczki koniecznie do działu kuchnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cziki, właśnie stamtąd je przytargałem
Tu link do przepisu (post wyżej pisałem o złym linku!)
https://www.sfd.pl/Babeczki_z_masłem_orzechowym_by_monczik-t1125383.html


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-08-18 19:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
babeczki kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wyglądają smakowicie ale mają pewnie zasadniczą wadę dużo dłużej się je robi niż się je je

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
jw

ale pokaze Reni przepis , ona lubi się bawić w kuchni

Dobre filmy i przepis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokładnie tak jak piszecie- a jak wchodzą po treningu! Wyjmuję wtedy masło i można zastąpić je dżemem- szczerze powiedziawszy nawet lepsze wtedy są, bo mniej mdłe

19.08.2016

Dieta:
Jak zwykle, ale z małą odmianą:


Suplementy:
Po staremu. Zakupiłem Machine Man ActivLaba na stawy

Ostatnie problemy z kolanem skłoniły mnie do prewencyjnych działań. Ciężary idą w górę, w zasadzie są już takie jak przy wadze 15kg większej, gdzie znaczną ilość stanowił tłuszcz.

KLATKA(lekko)+ŁAPY



Komentarz:
Powiedziałbym, że klatka lekko i przyjemnie, ale za lekko to nie było, ze względu na zmęczony przedni akton barku z dnia poprzedniego. Takich zakwasów na barkach dawno nie miałem, co mnie bardzo cieszy Mimo wszystko hammery i pec fly weszły jak trzeba i napompowały cycki.



Biceps- nieco dołożyłem do pieca i przy sztandze pojawiły się ruchy oszukane, oraz te po kilkusekundowej pauzie. Uginania sztangielkami już ładniejsza technika. Modlitewnik mnie pokonał, planowałem więcej powtórzeń, ale pierwsze uginania już zrobiły swoje. Dziś zakwasy na bicepsach dają o sobie znać przy unoszeniu kubka z kawą Jest dobrze. Triceps miło mnie zaskoczył i mogłem spokojnie dołożyć kg- ostatnim razem ćwiczyłem go od razu po klatce i było gorzej, a tutaj przedzielił to biceps, czyżby tric odpoczął? Czysto technicznie, z wyczuciem i spowolnioną fazą negatywną. Na koniec wpadły jeszcze kaptury i szrugsy z talerzami 20kg. Po siłowym 15min na rowerku. Należy wspomnieć jeszcze o potwornych zakwasach na udach z czwartkowego treningu- bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jaki rodzaj mięcha tam masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium