SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki Panowie, zgolę zgolę- wszak trzeba za niedługo oceniać postępy
Zaraz wpada domowy trening ramion, a po nim trucht na świeżym powietrzu, miła odmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
22.07.2016

Dieta:
Po staremu, ale na koniec dnia odmiana- tortilla ze smażonym kurczakiem i warzywami, w bilansie



Suplementy:
Po staremu.

BICEPS+TRICEPS


Komentarz:
Trening na zakończenie w sumie 16tyg cyklu, z czego bite 12tyg to redukcja. Dość lekko i przyjemnie, ale tempo dobre. Sztangielki z czacho w zasadzie załatwiłyby cały trening- już po nich pompa i pieczenie 1 klasa. Sztanga z dipsami już na zmęczeniu, gorzej technicznie, ale poszło sprawnie. Na koniec ramion modlitewnik (bardzo polubiłem to ćwiczenie, znalazłem idealne dla siebie ustawienie) z prostowaniem w tył. Prostowanie utrudnione- dzień wcześniej dostał tylny akton barku i ciężko było go izometrycznie spinać, ale dało radę. Na przedramię wrzuciłem jedynie uginanie nachwytem i tu niestety chyba za bardzo uniosłem nadgarstek- teraz boli, ale liczę, że się zregeneruje. Jak zwykle na koniec przed przerwą regeneracyjną (lub czasem w trakcie przerwy) coś mi się przytrafia Chyba trochę uśpiłem czujność. Po treningu 20min cardio na świeżym powietrzu- na zewnątrz mogę biegać godzinami, leci moment.

Parę ujęć z domowego treningu- zwróćcie uwagę na dipsy- stojaki na sztangielki (fajna rzecz) i jazda





W przyszłym tygodniu odpoczywam, jedynie będę wykonywał rehabilitację na plecy, czyli ćw brzucha. W diecie węgle polecą nieco w dół. Jako, że nie będę zdawał relacji z treningów, wrzucę Wam parę zdjęć i filmików z dawnych lat, z treningu w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Widzę dobry patent na pompki na poręczach
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
hardcorowo domowo :) czekamy na archiwa .btw tez uwielbiam łapy w domu katować ,to skupienie i czucie mięsniowe na swoim
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Anubis, poczekaj na resztę patentów z mojego domowego zacisza Podejrzewam, że niektóre Was rozwalą

Bodymass, no właśnie fajnie to ująłeś- łapy przyjemnie się robi w domu, z kolei na takiej klatce nie mogę się zupełnie skupić


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-07-23 20:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
nie odbieraj tego personalnie, bo nic mi do tego, ale w czym ci pomaga ta apaszka ? zatrzymuje pot ?

Czy to raczej kwestia przyzwyczajenia ?
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Hej, Tytanov Jakie tam personalnie, bez przesady, pytajcie o co chcecie, ja otwarty gość Tak, chusta zatrzymuje pot, a raczej hektolitry potu. Najbardziej na ciele poci mi się głowa i plecy i nieraz jest tak, że nawet przez tę chustę leje się do oczu i piecze Więc jest to konieczność, często nie tylko przy treningu. Swoją drogą w końcu ktoś o to zapytał

25.07.2016 - 31.07.2016
Regeneracja
Średnio mi to pasuje, bo motywacja jest ogromna- już myślę o masie i większych ciężarach, nowym planie i ćwiczeniach. No ale... ciało musi odpocząć, zresztą większość siłowni w okolicy zamknięta przez ŚDM...
Tak więc kalorie lekko w dół, czyli cały tydzień na schemacie z DNT:

Zobaczymy co będzie za tydzień z wagą i wymiarami- ostatni pomiar znów mnie zaskoczył, mimo skrócenia aerobów i obniżenia intensywności siłowego, pas i talia -1cm, waga -1kg, taki biceps bez zmian, więc OK


Tu macie ostatnie śniadania, mała odmiana:

Omlet z przepisu


Jajecznica z kurkami


Udanego tygodnia!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-07-25 13:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ze mnie też się leje, głowa własnie najgorsza

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Jakiego odcinka kręgosłupa masz dyskopatie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Anubis84, to jest najgorsze, szczególnie w zimie bo łatwo o przeziębienie.

Golombex, lędźwia, l4 s1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium