SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522741
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Na zdrowie i niech Wam w mięśnie idzie
Banan, miło Cię znów tu widzieć
Widziałem Marian, tę twarogową
Z kolei u Padme na ziemniaku, super!
Gienus, też muszę takich spróbować!
Kuba- Ty nauczyłeś mnie robić burito, Ty i tylko Ty! Pamiętasz jak upaćkaliśmy się razem w passacie?
Anubis- dobry gość jest

29.05.2017
REDU dzień 36 DT

Pomiary:
Względem ostatniego tygodnia:
pas: -1cm
talia: -1cm
waga: -0,7kg




Dieta:
Ogólnie dość luźno i urozmaicenie, ale oczywiście w bilansie

Potreningowo- pierś gotowana, mieszanka warzyw na passacie pomidorowej i porcyjka frytek:

Troszkę lodów- fajne makro, w 100ml podali 12g węgli i 3,5g fatu, to prawie nic

Reszta mieszanki warzywnej z passatą, kurakiem i makaronem- tutaj jeszcze z dodatkiem ostrej papryki:

I naleśniki z mąki, jaja i wheya AN o smaku szarlotki, z masłem orzechowym:



Suplementy:
Po staremu.

KLATKA+PLECY


Komentarz:
Udało się dość wcześnie wstać, 6:00, słońce świeci, ptaszki śpiewają- głowa nastrojona na trening. Zjadłem, wypiłem kawę oglądając filmiki z koksami i przed 9 zacząłem. Powrót do większych ciężarów i mniejszej ilości powtórzeń. Skos bardzo fajnie, ten większy też z czuciem i paleniu w klatce, dropy do jęków. Płaska dość słabo, jak zwykle Ale czucie ok. Wycisk złączonych hantli w ss z bramą z dołu poezja- puchnięcie w oczach Wiosłowanie podchwytem dość sprawnie, bywało lepiej, ale plecy dostały gdzie miały dostać. Z kolei high row w ss z przenoszeniem na wyciągu progres, większy ciężar i więcej powt. Rzymska na koniec. I mała odmiana- szybko w auto, 5min jestem w domu i cardio na zewnątrz- 35min szybkiego chodu przeplatane truchtem Jeszcze narzeczona dołączyła- tak to mogę i godzinę W prawdzie słońce waliło mocno, ale przynajmniej opaliło


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-05-30 19:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522741
Czawaj

Anubis- dobry gość jest


ja rozumiem, że teraz avatary wyglądają jak piksele, ale bez przesady, dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O kurva
Z rozpędu... przeglądałem temat i wspomniany kolega rzucił mi się w oczy
Wybacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522741
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Czawaj
O kurva
Z rozpędu... przeglądałem temat i wspomniany kolega rzucił mi się w oczy
Wybacz


Spragnionemu Anubis na myśli- parafrazując klasyka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
co to za lody bo makro fkatycnzi eok

jakie proporcje na nalesniki bo fjanie ci wyszły, a ja z nalensikow wyszedlem z wprawy:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Z biedronki, nie pamietam nazwy, ale w kwadratowym pudeleczku, po 360ml trojsmakowe

Nalesniki- jajo, 100g maki i 40g odzywki. Oczywiscie woda w odp ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
dzis akurat w biedrze bede to poszukam tez,dzieki za cynka %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale z Ciebie ładnie spada. jesteś świetnym przykładem tego że można robić fajną docinkę bez spiny na super misce na wypasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium