SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Damian, sporo, zważywszy, że jeszcze 3 miesiące temu nie chodziłem ani do pracy, ani nie miałem dziecka Ale szczerze mówiąc czuję się teraz lepiej, żywszy i bardziej spełniony. W zasadzie to zastanawiamy się z żoną, co myśmy robili jak Antka nie było

Dzięki, Kamil!

Dzięki, Krystian!

-----------------------------------------

Ostatnie dni to bardzo mocne treningi, szczególnie klatki i nóg. Oprócz tego sporo zmian w pracy, ruch coraz większy, ale i ja bardziej wdrożony więc optymalizuję sobie pracę. Współpraca z pracownikiem idzie bdb, fajnie się dogadujemy i zawodowo i personalnie, podobnie z moim bezpośrednim przełożonym, Krzyśkiem.

Dietetycznie nie cuduję, w sumie jedynie po treningu, mając wolne od pracy, wpadają naleśniory z nutlovami i frużeliną, tak to proste szybkie posiłki. Albo pojemniki kurak/ryż/ogór zrobione na 2-3 dni z rzędu, albo jakieś płatki zalane wheyem.


Forma nadal się trzyma, kalorii sporo i raczej nie będą już zwiększane. Obecny okres masy to bardziej utwardzanie i ugęstnianie sylwetki, tak jeszcze z miesiąc i na reset będzie mini cut (czyli mając formę, jeszcze ją dotnę), co by się podsuszyć i ostatecznie dociąć na wakacje. Planuję formę życia, może w końcu wyjdą wyraźne prążki na udach i tricepsie. Na ostateczny szlif spróbuję użyć johimbiny, nie wiem, czy jest mi to potrzebne, ale ciekawi mnie jej działanie.

Z nowości ze sklepu wziąłem sobie Good Tripa, choćby ze względu na fajne opakowanie Od miesiąca stosuję gabę, a od 2óch wróciłem do ashwy- myślę, że kompleks adaptogenów pozwoli mi się bardziej zregenerować

Kupiłem jeszcze 2 nowe bidony i muszę przyznać z bólem, że są chuyowe Śmierdzą i przeciekają, ale może się przydadzą...


Za niedługo jedziemy z Georgem do Szoguna do Nowego Targu, na trening do Roberta Cyrwusa. Kto śledzi mój blog ten wie, jak wygląda jego siłownia. Będą plecy, a po nich burger w Dzikim Byku. Oto przepis na dobry dzień!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Otóż to, ja już spakowany!
Wrzucę przed samym wyjazdem przed treningowy i zmierzam w Twoim kierunku

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak to kur... przełożonym, myślałem ze Ty jesteś szefem wszystkich szefów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
anubis84
Jak to kur... przełożonym, myślałem ze Ty jesteś szefem wszystkich szefów


Marcin zapomniałeś, że to nad Tobą już nikogo nie ma?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
georgu
anubis84
Jak to kur... przełożonym, myślałem ze Ty jesteś szefem wszystkich szefów


Marcin zapomniałeś, że to nad Tobą już nikogo nie ma?


Ja to na samym koncu jestem, nie mam na kogo zgonić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
anubis84
georgu
anubis84
Jak to kur... przełożonym, myślałem ze Ty jesteś szefem wszystkich szefów


Marcin zapomniałeś, że to nad Tobą już nikogo nie ma?


Ja to na samym koncu jestem, nie mam na kogo zgonić


Ostatnie ogniwo łańcucha

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Siemanko!

Znowu jakoś nie było to czasu, to może trochę sił by coś porządnie i na bieżąco skrobnąć... Ogólnie wszystko jest dobrze, ale pracy i obowiązków sporo Treningi są, forma nadal siedzi, węgle nabijają pięknie. Za niedługo trzeba wyczuć granicę nabierania fatu i podciągania, powoli kończyć tę lekką masę i szykować kosę formę na wiosnę/lato. Muszę jeszcze poszukać nowej siłowni w okolicach pracy, bo znowu zaczynają się sieciówki zamykać i nie bardzo mam gdzie komfortowo ćwiczyć. Parę fot z ostatnich tygodni- jest trening w Nowym Targu, pompa po treningu łap i dzisiejsze z pracy





Dieta oczywiście trzymana, lekko podbijaliśmy z Marianem kalorie i jest ich już naprawdę sporo, ale wchodzą aż miło. Jutro robię pomiar. Wykonuję go co 2tygodie, więc sporo mogło się zmienić w wadze i obwodach. Jutro także dzień wysokich węgli (730ww).

Postaram się regularniej pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
zaczął pracę w SFD i już nie ma czasu na nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Banan
zaczął pracę w SFD i już nie ma czasu na nic


Zajedziecie chłopa
Po roku pracy w SFD będzie ważył 45 kg
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Panie ja rozumiem nową fuchę i dużo zadań ale trzeba co jakiś czas nam tu coś wrzucić
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium