SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Taki jesteś, to zaproś kolege na prawdziwą pizze napolitane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
W sumie ja też bym zjadł pizzę i zapił ją jakaś dobrą kawką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
Taki jesteś, to zaproś kolege na prawdziwą pizze napolitane


Jakoś tydzień temu Czawaj zajadał się moim wypiekiem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Georgu, no nie jest to ta Twoja, ale też zjadłem ze smakiem

Anubis, zaprosił, nawet u mnie w domu

Dominik, jak się zgadamy, to zapijemy pizzę kawą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Sam mówiłeś, że łatwiej będzie u Was

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
haha pizza z pizzermanem z dowozem do domu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
W sumie ja też bym zjadł pizzę i zapił ją jakaś dobrą kawką ;)


I potem wypatruj toalety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kuba, nie wypominam! Tak było!

Anubis, nie zapominajmy o innych usługach!

Grzesiu, jakby co to jest w zasięgu!

---------------------------------------

2, 3, 4.02.2021
Klatka


Dołożone na sztangę i mała zmiana w metodyce w sztangielkach- regresja. Kiedy 30stką kończyłem, miałem ją raz na 4, raz na 2 a raz na w ogóle powtórzeń. Kiedy wskoczę na nią po małej rozgrzewce, to widać idzie na 8 Dobry trening.

Plecy

Również do przodu i dołożone. Podciąganie jako 2gie, po ciężkim wiośle i patrzcie na ilość powtórzeń







Dwójki

Dostęp do cięższych niż 50 sztangielek, więc powtórzenia w dół i dokładamy. W ostatnich siadach sumo skupiam się bardzo na technice, czyli dość mocno jak na siebie pochylam tułów i ściskam pod sobą podłogę- fajne na przywodziciele.
















Dieta
Był oczywiście refeed, były pomiary- waga w górę o ponad 1kg, natomiast pas/talia tylko o 0,5cm więcej, więc wszystko zgodnie z planem. Tydzień temu nieco dołożyliśmy z Marianem, kolejny krok za kilka dni, po następnych pomiarach. Naleśników już nie wklejam bo to wiadomo Parę nowości:






Wczoraj był DNT, dziś już jestem po barkach, jutro jak się uda to mini ustawka u mnie w Krk, a w przyszłym tygodniu ogłoszę Wam pewną nowość jaka się u mnie zdarzyła




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2021-02-06 15:58:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
6, 7, 8.02.2021
Barki


Mała zmiana, zamiast typowego pin pressa, który widać obciążał mi rotatory, powróciłem do starego dobrego smitha, również z podpórek. Weszło fajnie, stabilniej. Dobry trening. Na końcu kaptury, które teraz mam zamiar w końcu poprawiać.

Biceps+Triceps

I tutaj już cos ciekawszego, albowiem mini ustawka z Marianem i Dawidem (bywalec siłowni u Mariana w Oświęcimiu i większości ustawek). I to właśnie Dawid zainicjował przyjemne spotkanie, gdyż to właśnie z nim na początku byłem ustawiony, a potem okazało się, że może zgarnąć Mariusza po drodze. Pomimo średnich warunków na drodze, Panowie zjawili się bardzo szybko.

Wybrałem mało obleganą siłownię i przez minimalna ilość ludzi było bardzo zimno Szybko jednak rozgrzaliśmy się- Dawid ze mną zaatakował łapy, zaś Marian barki z bicepsem. Kolejne serie przeplatała nam dyskusja na różne tematy, co jednak nie odbiło się na jakości treningu- przeciwnie! Zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, a oprócz tego skorzystałem z porad Mariana odnośnie obowiązkowych póz, przy okazji mając fajną pamiątkę w postaci filmu:



Poniżej także zamieszczam capsy z filmiku, z pozami:











Nogi

Miałem spore oczekiwania, bo pierwszy raz w życiu spróbowałem przedtreningówki od Mariana z geranium, poza tym chciałm już wskoczyć sobie w serii na 100. Tymczasem już sporo stresu z rana- tego negatywnego związanego ze starą robotą, i pozytywnego, związanego z nową. Wydłużył się czas od śniadania i za chwilę byłem głodny. Nie mogłem się zupełnie skupić, a gera dodatkowo mnie zmuliła i spowodowała ból głowy. Summa sumarum 100 mnie pokonała, ale fakt, że będąc słabszy niż tydzień temu, powtórzyłem trening, a w hackach nawet nieco dodałem, mimo wszystko cieszy. Wziąłem pół porcji, może temu nic nie dała.

Dieta:
Bez pomiarów, był refeed. kolejny w okolicach czwartku- wtedy też pomiary i pewnie jakieś zmiany w kaloryce na plus




PS: pastrami z kapustą rządzi!

Dziś off, jutro klatka


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2021-02-09 21:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To pastrami koniecznie do przetestowania ;) wpiska jak zawsze konkret
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium