SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
W przyszłym tyg wpadaj na trening ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Dzięki, Marian- chętnie skorzystam z zaproszenia Początkowo liczyłem, że wpadniemy z Kubą we środę, ale niestety coś mi wyskoczyło. Jest szansa, że byłbym w piątek, podobnie jak Ty mam klatkę/barki z łapami to byśmy coś powalczyli

Przy okazji- kto się wybiera na MP i targi do Kielc? Mam pomysł założyć temat z ustawką na sobotni wieczór 22kwietnia, prawie w klimacie wydarzenia- mam nadzieję, że będą jacyś chętni

17.03.2017
Piątek był dniem strasznym, dawno nie miałem tak leniwego dnia. Nawet nie poszedłem na siłownię, a do treningu zmusiłem się w domu. Na szczęście już pierwszym ćwiczeniu okazało się, że to będzie jednak dobry trening

Dieta:
Ogólnie standard, ale po treningu, do kaszy, mięcha i oliwy wyjątkowo z braku laku wjechały 3 grube kromki żytniego chleba z serkiem topionym Kiedy ja jadłem takie coś...

Suplementy:
Po staremu.

BICEPS+TRICEPS(ciężko):


Komentarz:
Trening w domu, czyli sentymentalny powrót do przeszłości zawsze mile widziany Ciężko było się zabrać, rozłożyć graty, ale po to właśnie tu jestem i to robię. Za jakiś czas takie dni jak ten będą miały znaczenie Na sztandze, jak dla mnie, już dość sporo, ale nawet ładnie technicznie to poleciało. Powtórzenia po "+" po 3-5s odpoczynku, raczej już wymuszone, ale opuszczane 2x wolniej niż zwykle. Na koniec ten drop...w zasadzie do niemożności ugięcia. A tu wskakują sztangielki z supinacją- cóż, nie byłem pierwszej świeżości po sztandze, więc technikę oceniam na "taką se". Ale weszło, gdzie miało wejść. Modlitewnik 1rącz już na symbolicznym ciężarku, za to pełen zakres i powolny ruch. Ciężar na tric przy franc. sztangielkami w górę. Ostatnie 2powt dość ciężko i chyba nie tak nisko jak należy. Wyciskanie sprawnie- idealna praca głów bocznych. Zamiast wyciągu zza głowy, dość podobny francuz stojąc w neutralu, w pełnym zakresie, w zasadzie na dobicie.

Nie zapowiadało się, od rana niechęć do wszystkiego, ale trening udany. Do dziś zakwasy siedzą
Zdjęć brak, poza oryginalnym stojakiem pod sztangę, do uginania


Mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu uda się zajechać do Mariana po dawkę motywacji- przyda się, bo czuję, że mam jakiś kryzysik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
ja jestem na MP pewnie 3 dni ale nie ma szans na trening..raczej na pewno, chyba %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10666 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609962
eee kryzysu raczej nie ma ale wpadaj jak njabardziej

srode mam dnt wiec piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Banan
ja jestem na MP pewnie 3 dni ale nie ma szans na trening..raczej na pewno, chyba %)


Ty zapewne jedziesz tam zawodowo a nie dla przyjemności

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
dokładnie ale na szczęście lubię to co robię więc jest to równiez przyjemność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
To ponoć uważają za pełnię szczęście, że na co dzień się robi to co sprawia przyjemność
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
No tak myslalem wlasnie, ze bedziesz ogarnial materialy, tony materialow
Ale 2h znajdziesz

Dzis klatka z plecami, ciezko. Wypilem sobie shota AN od Georga, porcje, bo braklo mi czasu na kawe. Daaawno nie pilem nic takiego i fajnie weszlo. Ogolnie trening dobry, poza tym, ze braklo paskow do ciagow, ktore stosuje przy wiosle lezac (przedr zmeczone po lapach w pt) i ow wioslo slabo poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
trzeba bedzie pomyslec o ustawce ; )
Tomek to szykuje chyba forme na debiuty '18 w Krk ;) w męskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Hehe...dzieki Kuba, ale nie Jesli jednak kiedykolwiek podjalbym decyzje o startach to raczej bez spodenek
Na te chwile wieeele mi brakuje nawet do plazowki, zobaczymy z biegiem czasu jak doloze masy i zaczne wygladac jakbym cos cwiczyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium