SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Dlatego nigdy nie korzystam z pomocy na siłce poza 2 kolesiamy, których znam. Raz w przysiadzie prawie walnął mi kręgosłup a później 30-ka hantla prawie spadła na twarz więc już dałem spokój i radzę sobie sam.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Zdecydowanie najlepiej ufać samemu sobie, chyba że ma się stałego partnera treningowego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Wiesz ja wychodzę z założenia po takich przygodach, że jak nie daje sobie rady z hantlami to zmieniam sprzęt

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
No ja kiedyś poprosiłem gościa, żeby mi 67kg hantle podał to nie mógł podnieśc z ziemi Poza tym wtedy nasze postepy są uwarunkowane od tego, czy ktoś jest na siłowni. A więc teraz zawsze sam zarzucam i w sumie nie odbiera mi to już tyle siły. Kwestia odpowiedniej techniki.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-12-07 21:45:19
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja piernicze kogoś prosić, jedynie przy wyciskaniu sztangą, z resztą sobie pomoge, jest tylko jedna ogarnięta osoba co wie jak się np w siadach asekuruje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Dla każdego ćwiczącego bezpieczeństwo powinno być rzeczą najważniejszą więc jak ktoś prosi o asekurację a nie potrafię to się nie podejmuję i tyle.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
ronie220
No ja kiedyś poprosiłem gościa, żeby mi 67kg hantle podał to nie mógł podnieśc z ziemi Poza tym wtedy nasze postepy są uwarunkowane od tego, czy ktoś jest na siłowni. A więc teraz zawsze sam zarzucam i w sumie nie odbiera mi to już tyle siły. Kwestia odpowiedniej techniki.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-12-07 21:45:19


Dokładnie tak samo uważam i robię. Z pozoru najgorszy nawet ciężar jest do ogarnięcia - a jak nie jest - to znaczy że jeszcze nie czas na niego.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No, coś w tym wszystkim jest na pewno- tym bardziej, że ciężar, którego sam nie wypchnę z samego dołu, nie pozwala mi wykonać pełno-zakresowych powtórzeń. W prawdzie po 2-3 treningach na nim zakres się pogłębia, ale potem przychodzi jeszcze większy i w kółko Macieju

--------------------------


7.12.2017 - DT
Spało się dobrze, wstało zmotywowanym Dobre uczynki na początku dnia, bo zrobiłem babci zakupy i posprzątałem jej nieco w domu Znowu usłyszałem: "młody... ty wpadniesz w anoreksje! gdzie ty masz jakiś brzuch?!"


Nic nowego- z ciekawszych takie cuś



Po staremu.


NOGI


Komentarz:
Zdjęcie przed treningiem, po nie byłbym w stanie napiąć i nie byłoby żadnych szczegółów

Leg day. Mój ulubiony jak wiecie, był jest i będzie, pomimo problemów z plecami. Lecimy na frontach, bo mniej angażują biodra. Udało się wrzucić +5kg do 2óch roboczych serii, co bardzo mnie cieszy 5 reps more, jak to mawia Platz- byle do kolejnych 5 powtórzeń Jako 2gie hacki w stylu Toma- zwykle na nast dzień lekko czuję kolana (wyprzedzając- nie czułem), ale zrobiłem je i to niemałym jak na mnie ciężarem.



Prostowanie też do pieczenia +jeszcze więcej powt. Uginanie- wspominałem, że wyrzuciłem to siedząc, ale nie było alternatyw na siłce, na którą wpadłem. no dobra- leżąc, ale tu jeszcze bardziej angażuję lędźwie. A więc ciężar umiarkowany, powooooolnyyy ruch, przytrzymanie w spięciu i dużo powtórzeń (dziś zakwas ma-sak-ra). Oczywiście wszędzie po 1 dropie. Łydki ostrożnie, również nacisk na slow reps i spięcie. Oczywiście małe cardio i mobilizacje po. I wiecie co? Plecy w świetnym stanie, humor zayebisty- w końcu coś miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Czawaj
No, coś w tym wszystkim jest na pewno- tym bardziej, że ciężar, którego sam nie wypchnę z samego dołu, nie pozwala mi wykonać pełno-zakresowych powtórzeń. W prawdzie po 2-3 treningach na nim zakres się pogłębia, ale potem przychodzi jeszcze większy i w kółko Macieju




I to jest najfajniejsze w treningu siłowym właśnie. Ciągle są jakieś wyzwania
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
Panowie - proszę się dopisać do listy, termin już znany i potwierdzony

https://www.sfd.pl/Ustawka_Treningowa_SFD_w_FIT_FABRIC_ANDRESPOL__16.12.2017_sob._12:00_-t1158628.html#post-0


Tym razem się nie wymigacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium