SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND+jabłczan czy mono ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
Witam. Planuje zrobić sobie w końcu porządny cykl, kupiłem XPANDA i zastanawiam się czym go uzupełniać (xpand tylko przed treningiem). Myślę nad mono vitalmaxa albo jakimś jabłczanem np tcm biogenixa. Mój staż to już jakieś 5 lat luźnych treningów bez koksów, z paroma cyklami. Obawiam się, że mono już na mnie słabo działa, a chcę mieć solidne efekty - będę przykładał się na 200%.
Dysponuję również BCAA XTREME Activlaba, carbo i białko, na gainera już mi szkoda pieniędzy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24873
jak chcesz sprobowac to kup jablczan np.cm3 albo tcm olimpowski

dt przed treningiem xpand+bcaa( 1g czystych bcaa na 10kg masy ciala) po treningu 5 mono
dnt 5 mono

cykl najlepiej 8-12 tygodni

co do bialka i carbo to sam sobie wybierz kiedy potrzebujesz, ja carbo nie uzywam wcale od dluzszego czasu wiec nie bede ci polecal odpowiedniej pory

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
cnotliwy

dt przed treningiem xpand+bcaa( 1g czystych bcaa na 10kg masy ciala) po treningu 5 mono
dnt 5 mono

Mono w tym przypadku oznacza jabłczan domyślam się ;)

a może Cell Pump zamiast czystego jabłczanu ? jest tani aczkolwiek nie sądzę, żeby mi z rana w dni nt było potrzebne coś poza kreatynką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24873
tak oczywiscie ze tak.

moze byc cellpump,ale to efektow nie poprawi a wyjdzie drozej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W dni nietreningowe 5g jabłczanu to trochę mało chyba, może dorzucę bo mam jeszcze 5g monohydratu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ostatnie pytanie jeszcze, zły dział - wiem, otóż cały życie jadę na splicie, czy może warto byłoby teraz na cyklu spróbować fbw ? czy lepiej już nie kombinować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25464
mozesz sprobowac ...

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3023
nie widzę przeciwwskazań. Oba rodzaje treningów bardzo dobre, najważniejsze abyś trzymał miche i dbał o regeneracje.

chcesz kompleksowej odpowiedzi WYPEŁNIJ W SWOIM TEMACIE KAŻDY PUNKT ANKIETY NIE POMIJAJĄC PKT. 10!!!
http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przed treningiem?

Następny temat

$$$Prezent od zajaczka$$$

WPC zestaw