SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12-tygodniowy cykl na mono, co dorzucić przed treningiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Siema, jestem już pod koniec cyklu na cm3 360caps + White flood, efekty są naprawdę zadowalające. Potem troszkę lżejsze treningi i lekka rzeźba przez 1-1,5 miesiąc i chciałbym zacząć w wrześniu mniej więcej w połowie nowy cykl, tym razem na mono olimpu + coś przed treningiem, co by nie było zbyt drogie jak na 12 tyg stosowania, nie musi jakoś specjalnie kopać, byle dało chęci do treningu i pompę.

Cel: Masa, siła
Trening: 4x w tygodniu split

Zastanawiałem się nad AAKG przez połowę cyklu, a druga połowa Beta-alanina lub cały kompleks, jednak nie wiem jaki, wcześniej brałem/biorę tylko white flooda i dobrze go czuję.

Poza tym biorę: białko, carbonox, vita-min, ale to chyba nie ma większego znaczenia, bo to tylko uzupełnienie diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Umiarkowanie pobudza, nie zawiera geranium, przyzwoicie pompuje:
https://sklep.sfd.pl/Stacker_Hell_N.O.-opis26920.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
być może Vasobolan, ale to tylko propozycja, bo sam nie próbowałem ;)

a tymi efektami mógłbyś się pochwalić, bo też patrzę za kreatyną na cykl ;)

Zmieniony przez - masaK-2 w dniu 2012-07-31 23:33:05

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Na pompę się nada, lecz nie zawiera stymulantów.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to chętnie wysłucham. Zastanawiam się również nad SAW'em, w dawce 1-1,5 miarki, co sądzicie, czy po 2 miesiącach nadal będę coś czuł?

@masaK-2 Co do efektów, to zacząłem robić treningi skierowane głownie na siłę i masę od 10 czerwca razem z tą kretą zaraz po rzeźbie 3miesięcznej(-18kg), to z 91kg wzrosło do 95,5kg, w tym nie więcej niż 1% bf wzrósł, czyli niewiele. Siła również na duży PLUS. Oczywiście dieta była. Zostało jeszcze parę dni, więc może coś jeszcze skoczy. Był to mój najlepiej przeprowadzony cykl, wcześniej 2x mono, jednak trochę mnie zalewało, bo diety nie było, a po prostu jadłem dużo białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
sawa 2-3 miarki trzeba sypnąć na porcje - ale produkt dla mnie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
sawa mozna zaczac nawet od 1 miarki w zaleznosci jak kto reaguje ogolnie b.dobry produkt

Siła Masa Rzeźba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja pod mma

Następny temat

Glutamina która

Wiecej