SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja( 12mcy trwania) .. ciag dalszy prosba o wsparcie, o porady i sugestie!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od jakis 12-15 mcy przylozylem sie troszke nad tym wszystkim, licze kalorie redukuje ceicze staram sie cos zmienic ze swoim zyciem. Przyznaje sie z reka na sercu ze zrzucilem lacznie ok 45kg, wiem to duzo ale ciagle mam zdanie o sobie ze jeszcze potrzebuje cos zrzucic. Mam problem z brzuchem a mianowicie z jego dolem, jesli bedzie potrzeba wstawie zdjecia. Aktualne bf jakies 17%

1. 30 lat
2. Waga 84kg
Wzrost 172
3. Czas redukcji trudno okreslic ale przyjmijmy ze trwa ona ok 12miesiecy
4. Obecny poziom tluszczu jest w granicach 16-18%
5. Nie okreslilem jasno celu % chce bys zadowolony z siebie i wygladac dobrze ustalmy w takim razie 12%
6. Przez rokczasu schudlem ok45kg , diete mam zbilansowana licze kalorie wraz z chudnieciem obcinam kcal - btw tez pod kontrola.
7. Stan drowia b.dobry
8. Brak
9. Podstawowe jak Odzywka bialkowa i bcaa przez 3mce kreatyna cm3 trec'a dwa razy animal cust ( 3tygodnie, przerwy 10dni i 3 tygodnie drugi raz)
10 obecnie szykuje sie psychicznie do drugiej mocnej redukcji chce by to byla ostatnia reducja. Wiec napewno bialko, bcaa, witaminy, i mysli znowu nad animal cust
11. Ok 2 lat pierwszy rok przerywany wiec uznajmy ze tak sumiennie ok 12-14 miesiecy
12 budzet nie ma znaczenia
13. I tutaj wlasnie jest problem.. w zasadzie hmm nie uznaje sie za zadnego eksperta w takich dziedzinach ale cos tam sie znam. Kolega nauczyl mnie jak wyliczyc zapotrzbowanie jak wyliczyc btw i od ok roku stopniowo scinalem kcal wraz ze spadkiem wagi. Bialko caly czas trzymalem w granicach 1.8-2.0 tluszczami i weglowodanami sie "bawie" eksperymentuje i uznalem ze im mniej wegli i tlusZczy tym bardziej chudne ale i zmeczenie tez daje sie we znaki.


Chcialbym was spytac, przesylam zdjecia przykladowego dnia losowego w ktorym jadlem w takich ilosciach takiemposilki. Wyliczylem sobie zapotrzebowania ok 2150kcal
Wiem ze tutaj wszystko ma ok 1900 ale te plus minus 200kcal rozkladam dodatkowo na ryz lub warzywa. Robie tak by w 2100 sie zamykac.

Mam pytanie , jak to jest ze trenuje naprawde ciezko 3/4 silowe 2-3 cardio w tygodniu, gram w pilke nozna dodatkowo a mimo wszystko dalej ten dol brzuszka jest..doszedlem raz tylko do wagi 82 pozniej urlop za granica wracam waga 87 znowu zszedlem teraz do 84 pytanie mam czy nie obcielem cal za duO? Albo za malo? Juz naprawde kombinue jak to sie mowi jak kon pod gorke byleby sciac ile sie da z tego brzucha a milo to naprswde bardzo ciezko
Minon idzie. Treni gi jakie wykonuje to fbw - cardio - interwaly.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Panowie za odpowiedz - doceniam.tak naprawde mam inny troche problem bo tak za 1,5mca jade na urlop do Polski wiec kalorie beda zdecydowanie nadwyzka na urlopie. Pozniej zjezdzam do anglii na ost 2-3 mce znowu bede chcial dociac wszystko bo maj-czerwiec ide pracowac na statek a tam bedzie ciezko juz trzymac miske. Stad tez ciagne ile sie da redukcje mimo, ze wiem, ze ma ona wplyw tez na psychike i organizm czlowieka. Ale jeszcze raz dziekuje, napewno wezme to pod uwage. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dodal sie 6 posilek jest to 25gr odzywki bialkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze tylko napisze ze posilek nr 1 jem o 5 rano przed praca
Nr 5 - godzina 8 w pracy
Nr2 10-10:30
I tutaj jest problem bo pracuje do 14 i znpracy odrazu jade na silownie wiec posilek
Posilek nr3 jem po silowni to jest ok 17-18
I odrazu po silowni posilek 6 jako szejk po treni gu
Posilek nr 4 kolacja 19-20



Zmieniony przez - Serdel10041986 w dniu 2017-01-13 22:07:43

Zmieniony przez - Serdel10041986 w dniu 2017-01-13 22:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
Witam, redukcji na pewno należy się odpoczynek. Twój metabolizm juz będzie mega spowolniony. Czy robiłeś jakieś badania w ostatnim czasie? Morfologia, hormony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mowiac nic, zaglebialem sie w rozne tematy redukcji trenigoe suplementow itp, natomiast bigdy nie pomyslalem albo nie widzialem celu takich badan. Chodzi o to ze mieszkam za granica tutaj o takie badania to misja martyna jest. Natomias bede w Polsce w przyszlym miesiacu wiec moge takowe zrobic. Tylko pytanie jakie? I co one maja miec na celu tzn co maja mi dac za odpowiedz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moja przemiana ale jak widac, ten dol brzucha ciagle tam siedzi.. i strasznie mnie to drazni heh




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
Przemiana bardzo ładna. Powinneś kilka tygodni odpocząć, dołożyć trochę kalorii. Tutaj poczytaj:
http://m.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okej , rozumiemm. Wiem slyszlem by przejsc na stan"0" na kilka tygodniu lub nawet na lekka nadwyzke. Z tym ze, na co patrzec? Jesli przykladowo przeskocze na stan 0 niech bedzie ze jest to ok 2700kcal to jak rozlozyc btw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jesli dalej bede trzymal bialko w granicah 2g /kg masy ciala tak nie wiem ci z tluszczami i weglowodanami? Jak to rozpisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
Białko 2 g na kilogram, tłuszcz 1 g na kilogram i reszta węglowodany czyli standardowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dokładnie jw, po tak długim okresie redukcji musisz dać odpocząć organizmowi choć przez chwilę. wejście na 0 kcal to dobry pomysł. możesz nawet dodać więcej tłuszczy niż ten 1g / kgmc, ale nie musisz.

ps. chyba Cię kojarzę z jakiegoś innego tematu, czemu tam nie prowadzisz dalszej rozmowy?? (jeśli Cię z kimś nie pomyliłem )

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii?

Następny temat

Dieta na mase do oceny 84 kg

WHEY premium