SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciag dalszy chudzielca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
https://www.sfd.pl/temat205028/
tak wiec zastosowalem sie, jem jescze wiecej mimo ze przychodzi mi to z trudem , jem bialy ser, jem mieso z indyka, zmienilem platki na owsianke na mleku z suszonymi owocami i rodzynkami. Nie chodzi mi tu o pospiech czy cos pytam sie dla informacji, po ilu miesiacach powieniem sie spodziewac oczekiwanego efektu ( upragnione 73~ kilosy ) rok? i ile powienienem tyc na miesiac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
trudno powiedziec, nie bede wrozyl.te 13kg przy trzymaniu diety, odpowienim treningu i regeneracji, braku stagnacji powinny przyjsc jutro o 19.36
trenuj i badz cierpliwy, na poczatku efekty beda duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
"przyjsc jutro o 19.36 "
heheheh =] nieno porpstu chcialbym wiedziec , bo sprawdze wage po miesiacu, czego oczekiwiac powienieem i jezeli nie zobacze tego co kce to przybiegne zaraz do was po pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
To zalezy od wielu czynników Jesli naprawde bedziesz przestrzegał dietki to tygodniowo powinieneś przyprać 0,25 - 1kg

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
czyli patrzac z realizmem na "chain of events" moge sie spodziewac 2-3 kilo na miech, cooz zyczcie szczescia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 324
Ja ćwiczę od miesiąca i małe zdziwko mnie zebrało jak przytyłem 2,5kg :O Właśnie miałem pisać nowy temat czy to oby normalne tyle przyttyć :P

www.fingerboard.host.sk
Nie wiesz co to? :> Może to i dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
ale mozesz nawet 1 kilo :-] To zalezy czy jestes ekto, endo czy mezomorfikiem
Ja dla porównania jestem ektomorfikiem i to skrajnym od początku tego roku przyszło 1,5 kilo

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-06-06 21:22:28

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Z dobra dieta to jak najbardziej prawdopodobne.
Ja cwicze od listopada, diety trzymam sie dosyc scisle, ale oczywiscie zdarzy mi sie zapic, zjesc duza pizze czy frytki na oleju Za mlody jestem zeby sobie przyjemnosci odmawiac.

No wiec, zawsze uprawialem sport, siatkowka, rower, bieganie, pompki, podciaganie sie na drazku itp, ale przy wzroscie 188cm wazylem w sierpniu 71kg (jak szczypior calkowity nie wygladalem, ale bajecznie tez nie bylo), a jak wzialem sie za siebie to teraz jest rowne 83,5. 12,5kg w niecaly rok - jak dla mnie to ogromny sukces, ale i sporo wysilku w to wlozylem.

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Brawo Gi

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1851
Nie jest powiedziane że przytyjesz kilo czy piec na miesiac to zależy głuwnie od twojej diety i organizmu. Dużo bialka i węglowodanów a sukces murowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Dzieki Andrzey za soga i odbijam

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialka z ...

Następny temat

Jaka dieta???

WHEY premium