To jest przykre jak człowiek stosuje bardzo dobrą dietę, ma dobry trening, a nic mu nie rośnie tylko dlatego, że słabo śpi
.
Dospałem 2-3 godzinki w dzień. Jeszcze spróbuję trochę poćwiczyć tym planem to może coś z tego będzie. Narazie odłożę magnez, bo podobno może to powodować bezsenność.
Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-06-12 16:15:53
.
Dospałem 2-3 godzinki w dzień. Jeszcze spróbuję trochę poćwiczyć tym planem to może coś z tego będzie. Narazie odłożę magnez, bo podobno może to powodować bezsenność.
Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-06-12 16:15:53

). Czy białko roślinne sie wlicza do ogólnego zapotrzebowania na białko czy nie? Bo gdybym wliczał białko roślinne to mam ok. 2,5