SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po przetrenowaniu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Odświeżam ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Cwicz jak bedzie chlodniej (troche pozniej) i to wszystko. Skoncz cykl i bedziemy sie martwic.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To bym musiał ćwiczyć tuż przed snem i wtedy znowu miałbym spore problemy z zaśnięciem. Obecnie ćwiczę rano ok. 10:00 i i tak jest gorąco jak w piekle. Naprawdę na zasadach masowych ćwiczy mi się dużo lepiej.
Co do obecnego cyklu to jutro mija dokładnie miesiąc i to co miałem zrobić, czyli zrzucić tłuszcz z brzucha który nagromadził się poprzez zbyt dużą ilość kalorii, to zrobiłem.

Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-05-31 16:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No to tydzien odpoczynku i masa

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Masa tym samym treningiem co wtedy tak?
I jeszcze 2 ostatnie pytanka(już więcej nie będę Cię zamęczać):
1. Czy pompki z obciążeniem z nogami wyżej z obciążeniem na plecach mogą być zamiast wyciskania na skosie, jeżeli obciążenia wystarczy żeby wykonać progresję 12,10,8,8? Niestety z 3 taboretów na których ćwiczę wysiskanie na płaskiej stabilnego skosu raczej nie zrobię.

2. Czy pierwsze ćwiczenie na biceps, czyli w podporze o kolano mogę zrobić uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją w pozycji stojącej? Poprostu w pozycji stojącej ćwiczy mi się lepiej, ale jeśli to jest zły pomysł to oczywiście pozostanę przy tamtym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Kurcze ale mi siła poszła w dół przez tą redukcję. Obciążenia miałem te same, co 2 miesiące temu na masie. Dzisiaj trening pleców był nawet ok, troszkę kłopotów miałem z wiosłowaniem, w ostatniej serii dałem odrobinę mniejszy ciężar niż zwykle.
Trening bicepsów natomiast był bardzo ciężki, tzn. pierwsza seria była ok, w drugiej zamiast 10 powtórzeń zrobiłem 9(z czego 2 ostatnie były troszkę naciągane), a w trzeciej serii już nawet nie zwiększałem obciązenia, a i tak wykonałem 7 powtórzeń zamiast ośmiu, z czego 3 ostatnie były już z pomocą ciała:/.
Czy w tej sytuacji za tydzień powinienem zmniejszyć obciążenie czy siła powróci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Sila wroci, to ze spada na redukcji to normalne - specyfika i cele tych dwoch rodzajow treningow jest przeciez odmienna.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czyli zostawić te obciążenia którymi ćwiczyłem dzisiaj tak?

PS: niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz. Podobno trening powinno się zmieniać co 1,5-2 miesiące, a ja drugi cykl masowy ćwiczę tym samym programem bez żadnych zmian, oczywiście w przerwie pomiędzy tymi cyklami miałem właśnie ten trening redukcyjny(ale podciąganie robiłem na tych samych zasadach co masę, z tymi samymi przerwami między seriami). Podobno jak sie nie zmienia to można dostać stagnacji.
Sorry że o tym wspomniałem, ale lepiej się upewnić niż popełnić błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dla Ciebie wystarczajaca odmiana byla zmiana specyfiki treningu. W nastepnym planie zrobimy rewolucje

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ten trening mi chyba nie służy. Niestety nie umiem spać. Dzisiaj sie obudziłem o 0:00 po całych dwóch godzinach snu i już dzisiaj raczej nie zasnę. Więcej jak 6 godzin od kilku nocy nie umiem spać. Jak miałem przerwę w treningach, to też najlepiej nie spałem, tzn. spałem ok. 7 godzin, ale też budziłem się ok. 2:00, potem o 5:00, potem ok. 7:00 i na tym koniec. Były to długie przebudzenia.
Przy średnio pięciu godzinach snu i to jeszcze nie trwałego tylko przerywanego to trening chyba jest bezsensowny, bo zamiast na mięśnie to wszystko mi pójdzie na brzuch i znowu będę musiał robić redukcję.

Już nie wiem co mam robić. Wygląda na to, że sie poprostu nie nadaję do tego. Może powinienem robić jakąś ogólnorozwojówkę lub coś w tym stylu, tylko że w ogólnorozwojówce przerwy między "stacjami" mają trwać ok. 30 sekund, a mi samo zmienianie obciążeń zajmuje ponad minutę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rady - wklejam moj post z dzialu o suplach i diecie

Następny temat

cylkicznosc III?

WHEY premium