SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Ciekawa publikcja na temat kreatyny.
http://www.internet-publications.net/download/creatine.pdf 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
Mam jeszcze jedno pytanko do was. Czy jak pije carbo to kreatynę mam rozkruszyć i wsypać do carbo i wypić to razem? Czy mam łyknąć kreatyne a potem popić carbo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
Witam , czy jeżeli jestem na redukcji , na siłowni nie ćwiczę (tylko w domu pompki, plecy , spięcia brzucha) , jem spalacze , to ma sens jedzenie kreatyny? Myślałem np o vitalmaxie białko z kreatyną?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2450
dobry temat
dobrze, ze go znalazłam, bo mam zamiar niedługo zacząć brać kreatynę, do tego czasu zdążę przeczytać wszystko i mam nadzieję, że niepotrzebne już będą żadne pytania z mojej str...zobaczymy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Stefan82 - raczej wątpie aby coś to dało[chodzi mi o kreatyne]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
Siemanko! Sory jeśli to juz to było napisane ale tego nie zobaczyłemMam pytanie ćwicze 3 miesiace mam 16 lat wzrost 187cm waga 65 kg i to właśnie problem przeszłem na diete 3 tygodniową makarony,ryz itp. i cos kiepsko mi idzie te tycie .I mam pytania kiedy moge zacząć brać kreatyne ile cykli?ile razy dziennie tzn.gram?Pozdro.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
to juz chyba drugi post z tym samym pytaniem.

myslisz, że ma to wpływ na szybkość jak i jakośc odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18665
mam kilka pytań...szukałem w tym dziale i naprawde nie znalazłem...
1.słyszałem o wodzie gromadzonej w organizmie na cyklu ...czy ta woda schodzi...w jaki sposób?znaczy sie jaka ma być dieta i trening zaraz po cyklu zeby woda zeszła??
2.Jakie konkretnie dodatki do krety?białko...co jeszcze??
3.Jestem Endomorfikiem...czy kretyna moze byc dla mnie w budowaniu miesni??jaka jest najlepsza na mięśnie dla endo??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
nie wiem czy to juz bylo, ale mam pytanie. Czy mozna jakoś ograniczyć spadki masy po cyklu z kreatyną?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7246
Czy mozna jakoś ograniczyć spadki masy po cyklu z kreatyną
Kreatyna to nie koks, jesli bedziesz trzymal caly czas diete to zadnych spadkow nie bedzie. ew po mono moze troche wody zejsc ale zapewne nie odczujesz tego nawet pzdr

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

electro
Polecane artykuły