SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
powie mi ktos czy to jest dobre dawkowanie?
DT: 15g Nitro rano naczczo 20g przed treningiem, po treningu 2kapsy alkalynu
DNT: rano naczczo 2kapsy alkalynu

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
DT
4 caps alkalyn (jesli masz olimpowskie 1250mg)
nitro (nowe/stare?) 15-20g jak stare, 20-30g jak nowe.

DNT
4caps alkalyn.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
alkalyn mam FA nitro stare. Moglbys troche jasniej?;p 15-20g dziennie czy przed treningiem czy kazda dawka (naczczo i przed treningiem) 15-20g.

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bierz alkalyn tak, by w porcji bylo 5g kreatyny.

DT
5g kreatyny rano, LUB po treningu.
15g nitroII przed treningiem.

DNT
5g kreatyny rano

15g nitro to jedna porcja. Pij go tylko przed treningiem. Nie ma sensu w innych porach. W dni bez treningu tylko kreatyna.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
siema, jestem na stałej suplementacji kreatyną ok 3gramy około 3 miesięcy. Jeszcze z miesiąc z hakiem pociągne żeby było pięć. Ile po zakończeniu stałej można wrzucić cykl ? chciałbym zrobić sobie trening ukierunkowany zdecydowanie na siłę ( w planie mam Cp + mono vitalmaxa) czy 2 - 2,5 miesiąca od zaprzestania brania kreatyny w stałej wystarczą żeby sobie zacząć taki cyklik ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
chcialbym sie zapytac o takie cos, czy to, ze cwicze i biore kreatyna - jablczan to wplywa jakos na jakosc mojego miesnia? Tzn jesli robilbym to samo bez kreatyny to miesien moglby byc lepszej "jakosci"?

Czy skora moze zaczac zwisac po wybraniu kreatyny i jakis czas pozniej odpuszczeniu treningow? dodam, ze n ie jestem zadnym kulturysta, bardzoej uzywam kreatyny do zwiekszenia sily, mocy ciala i do gier zespolowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
bulkaa
3-4 tyg. to minimum jeśli o to ci chodzi

sztojak

zwiśnięcie jest niemożliwe po kreatynie ale zwiększa ona objętość mięśniową ale nieznacznie

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-06-17 06:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
Cześć Wam. Za kilka dni kupuje Creatine Mega Caps z Olimpu. Chciałbym to brać tak:
DT 5g przed treningiem i 5g po treningu
DNT 5g o tej godzinie o której mam trening w DT

wiem, że pewnie lepiej by było na czczo jednak nie zbyt lubię to brać na pusty żołądek :P

Powiedzcie czy mogę to brać tak jak napisałem :)

Cześć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
możesz
na czczo wcale nie trzeba

przeczytaj artykuł mój - link w podpisie "kreatyna+dodatki"
zwłaszcza ostatnie zdania

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
....a jak to jest że ORGINALNA KREATYNA OLIMP np 1250 mega tabs itd na alegro jest tańsza niż w sklepie olimpu mimo ze wszytkow yglada na orginał data jest ok itd. Czy to sprawa zakupów hurtowych taniej, dużej marży sklepu olimp czy problem prodróbek???

Jeśli macie jakieś negatywne doswiadczenia lub wiedze prosze o info.
Pozdrawiam.

PISANIE PRAC lic mgr zal. inż. inne... http://opus.edu.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium