SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4555
oki dzieki spróbujemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
Hejo,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
wczoraj sie nażarłem orzechów włoskich i teraz mam niestrawność. Biorę kretkę i zastanawiam się czy wziąć zioła bittnera (zawiera alkohol), żeby szybciej przeszło. No ale nadal to alkohol... Ale póki co i tak jest lipa, bo masa leci nic nie mogę jeść od wczoraj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
Wojcik
wczoraj sie nażarłem orzechów włoskich i teraz mam niestrawność. Biorę kretkę i zastanawiam się czy wziąć zioła bittnera (zawiera alkohol), żeby szybciej przeszło. No ale nadal to alkohol... Ale póki co i tak jest lipa, bo masa leci nic nie mogę jeść od wczoraj :D


Jeśli Ci to pomoże to weź, nic Ci sie nie stanie od takiej ilość alk

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
1. Czy kreatyna na redukcji ma sens? już czytałem różne opinie dlatego pytam
2. Aktualnie robię pierwszy cykl kreatynowy i zastanawiam się jak długo ją brać. Opcja 1: 4 tyg cykl 4 tyg przerwy i 4 tyg cykl? (w trakcie 4 tyg przerwy wrzucić spalacz - ma to sens?) Opcja 2: 8 tyg cykl i przerwa
wzrost 171, 72 kg wagi, 16% bf, treningi 6 razy w tygodniu
Jest to moje pierwsze doświadczenie z kreatyną stąd to pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Kręte jak najbardziej na redu , osobiście dałbym na cały czas redu nawet stała dawkę, nie ograniczał sie do konkretnego cyklu "X" tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1306
Rano siłownia wieczorem SW : kiedy najlepiej przyjmowac kreatyne ?

Zmieniony przez - ebc123 w dniu 2015-05-14 13:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
rano do sniadania oraz wieczorem po sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4555
siemanko pytanie od kolegi który ma zamiar od lipca wrzucić krete i chciał spróbować co innego niż mono/ jab mówił ze chce teraz t kupić Man Orotine bo malutko opini o tym i chciał zapytać czy warto inwestować w taka dodam ze to 4 albo 5 kreta jego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Oro jest dobra kreatyną, mozna brac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium