SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 820
sory!!! ale tu można o to pytać. są różne szkoły brania kreatyny. jedni mówią iż stanowczo na czczo drudzy że spokojnie w czasie posiłku. zadaje to pytanie ponieważ jest tyle sprzecznych opinii związanych z przyjmowaniem tego specyfiku iż trudno samemu podjąć decyzję.
więc czy ranna porcja z posiłeczkiem typu płatki owsiane , mleczko, jajeczka, czy raczej drodzy panowie 20-30 minutek przed. wiecie o co chodzi : skuteczność, wchłanianie, ubytki.
dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie z 20 min przed mleczkiem
ja biore roznie , ale wiekszosc na czczo 20 min przed jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Lepiej brać na czczo, przed posiłkiem te 20 min. Jednak nie zobaczysz różnicy gdzy będziesz brał 5 min przed posiłkiem.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 820
Bardzo bardzo dzięki mili Panowie!!!!!
Wracając do pytania. Obserwując te wszystkie mnożące się jak króliczki w rui produkty kreatynowe nawet z ogromną wadą wzroku można zauważyć, iż coraz to modniejsze jest łączenie powyższego składnika z białkiem, aminokwasami, różnymi formami węglowodanów i wielu, wielu innych składników kosmicznego pochodzenia. Takie mixy obalają po części mit, że kreatyna przy posiłku jest nie wskazana. Dla tego pozwoliłem sobie zadać to pytanko z mleczkiem i owsianką w tytule.
Jeśli ktoś miał by jakieś zdanko do dodania w tej kwestii to z góry serdeczne dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja po treningu zazwyczaj biorę kreatynę w miksie razem z posilkiem potreningowym (ryż/makaron + wpc/wpi). dla mnie nie ma to istotnego znaczenia już od dawna, czy na czczo czy po posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 820
i tak spróbuje. bezpośrednio po treningu daje aminomax i 20 później mutanta. zamiast z aminami podam cm3 z mutantem. może te węgielki dobrze zadziałają na transporcik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
ja bym jadl wszystko razem po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Witam!!!

Od roku ćwicze na sucho raczej ''rekreacyjnie'', dziś kupiłem sobie kretke OLIMPA MONOHYDRANT MEGA CAPS 1250. Na opakowaniu pisze żeby zjadać 4 kapsy po treningu, ale słyszałem że można też brać przed. Jak zalecicie mi je zażywać? I ile? Dietke już mam w miare gotową także chciałbym już zacząć cykl na poważnie. I czy należy tą kreatyne z czymś łączyć? Jakies witaminy czy tauryna? Z góry dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
użyj wyszkuiwarki/przegladnij tematy podwieszone bo sie zaraz bany posypią. nawet w tym temacie masz pewnie ze 100 takich pytan i odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 190
Mam maly problem w diecie a mianowice z kreatyna i gainerem ktorego zaleca sie spozywac na mleku. Jestem ekto a wiec wszedzie na forum zalecane jest abym jak najszybciej po treningu zazyl gainera. Jednak tak samo jest zalecane z kreatyna gdyz jest wtedy najlepiej wchlaniana do organizmu. Tak wiec co mam zrobic wziasc kreatyne po treningu i 20-30 min czekac abym mogl wypic gainera ?? i jak bedzie wygladala reakcja kataboliczna organizmu ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium