SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
Mam prosbe. Moze mi ktos pomoc i powiedziec jak najlepiej brac Storma tzn chodzi mi o to czy lepiej brac rano na czczo i po treningu czy przed treningiem i po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
nie ma różnicy, który z tych dwóch sposobów wybierzesz, ale ja radziłbym Ci dorzucić do tego jeszcze shock teraphy. Wtedy brałbyś w dzień treningowy przed tren. shocka a po tren. storma. W dzień bez tren. tylko storm rano na czczo. Taki rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne i więcej możesz wyciągnąć z cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
czy stosowanie kreatyny(jabłczany) jest uzasadnoione w treningu wytrzymałosciowym(duzo seri i duzo powtórzen)??

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Jest jakiś stack po którym się tak nie puchnie?(np. wejście na 2piętro i zadyszka)

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
LordObiWan -myslę, że tak, jednakże w takim przypadku raczej należałoby polecic dłuższą suplementacją mniejszymi dawkami.

Favorite- na to najlepsze jest wytrenowanie, trzeba sie wiecej ruszać po tych schodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Witam Nie będe zakladal osobnego tematu bo to nia ma sensu .. Wrzesien, Październik planuje plan na sile diete już prawie mam.. Mam zakupionego Gainera do uzupełnien w diecie. Chcialbym zakupić Jabłczn Kreatyny.. Bardzo prosze pomoc jaki zakupić , jaka firma ? .. i Na ile starczy .. Z góry THX ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
jeśli po treningu wezme krete a po chwili napije sie gainera z mlekiem 0.5 tłusczu to negatywnie wpłynie na krete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
martins91 - TCM w mega capsach

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-07-27 19:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
może pytanie błache ale krete wsypywać do jednej szklanki z dextrozą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium