SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
a jaki gainer byś polecał do łączenia z mono?? narazie mam 1 kg carbo, 1,2kg dextrozy i 1,6kg ostrovi którą kiedyś kupiłem, czy dobrym rązwiązaniem byłoby zamiast gainera dorzucać 50g dextrozy + 30-40 g ostrovi do mono(pomijając walory smakowe ) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mozesz oczywiście mieszac carbo/dextrozę z białkiem- wszystko wedle potrzebnych proporcji- nie przesadzając z niczym/szczególnie z dekstrozą/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-20 19:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
a tak jak napisałem 50g destrozy + 30-40 g bialka 2x dziennie podczas ladowania i 1 dziennie potem ok bedzie ?? Jak po fazie ładowania lepiej jeść kreatyne w dzień treningowy?? przed i po treningu po 5g czy tylko po 10g ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko bedzie zależalo jak długo chcesz suplementować- ja np. nigdy nie schodze poniżej 10g. dziennie- nawet gdy nasycam.
jednak zależy to rownież od długości cyklu- twój chyba nie jest za długi- możesz nawet wyprobować taką wersję/może nic nie da wiecej ale można spróbować 20g. x 10, 10g x 20 i po 5g. dziennie do końca./.
w okresie po treningu taką porcje dekstro pewnie "strawisz" więc tak wlaśnie rób, a z rana bierz do ostrowi carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
dzięki za rady spróbuje zrobić 3 dni 30g 2dni 25g 2dni 20g 2 dni 15g i 29 dni po 10g . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
mam pytanie, kupilem sobie krete i bcaa, jak to stosowac wiem ze krete 2 x 5g dziennie, a bcaa ? I czy mozna to razem brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
https://www.sfd.pl/BCAA_-_suplement_niezbędny_,_każdego_sportowca__-t236774.html 

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
a czy biorac bcaa moge brac jeszcze bialko ? czytalem ze nie wolno laczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jednocześnie raczej bym odradzał- zreszta w tym linku co kolega ci podal masz na wstępie chyba napisane,że na pusty żoladek/jak to tylko mozliwe/.
chodzi o szybkość wchlaniania- a po to m. in. bierze sie bcaa aby nie dopuścic do nadmiernego katabolizmu, więc trzeba aby mogły zapobiegać- a dodanie białka utrudni sprawe troszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ale po co laczyc bialko w ktorym juz msaz bcaa z bcaa ?

ja mam inne pytanie.. kolega mi troche namieszal..

Czy np orotan kreatyny, jablczan itd to rozne formy kreatyny czy kreatyna polaczona z np kwasem orotanowym<orotowym?>

Chodzi mi o to czy kreatyna to kreatyna, czy sa jej rozne formy..
jak napisalem niezrozumiale to postaram sie napisac czytelniej pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium