SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
moze tak co uważasz za najważniejsze i używasz pod czas cyklu kreatynowego takie złote dodatki ??

Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2008-01-02 21:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
ale czy tez co wymieniłeś produkty jakoś wpływają znacząco na wchłanialność kreatyny ???
bo np. nie biorąc tego przy cyklu kreatynowym zmniejszy sie wchłanialność kreatyny ???


Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2008-01-04 18:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2245
Witam, zakupiłem TCM(300kaps) i Dekstroze (1.5kg) prosze mi pomóc jak to brac? Czy tylko pic dekstroze po treningu razem z tcm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spoko_loko - bardzo trudno jest o dokladne okreslenie tego wszystkiego- ja daje sobie głowę uciąć, że dziala w moim przypadku, np. po dodaniu rybozy czuję sie jak po najlepszym staku/power, twardość mięśnia itp./- szczególnie odnosząc do każdego indywidualnego przypadku.
napewno innej rady nie ma jak sprawdzic samemu.
te substancje z jednej strony są dość powszechne w organiźmie, z drugiej zaś ich niedobór, albo nawet brak pewnego nadmiar-- że tak to określę- może przyczyniać sie do gorszych wyników.

wiadomą rzecza jest, że jest tu niamało spekulacji, jednak wydaje mi się, że nie jest to bezpodstawne.

jednak jedyna metodą na przekonanie sie jest doświadczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sienkol89 - tak, dekstroze raczej polecam tylko po treningu, a TCM rano i włąśnie po tren./wieczorem/ po 4 kapsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2245
Rano tzn na czczo? przed sniadaniem...?

Na czczo 4kaps
po treningu 4kaps + dekstroza 40g
i przed snem 4kaps Tak ma to wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
apokalipsa dzięki za wszystko
wiem że trudno jest określić role tych produktów w bezpośrednim działaniu z kreatyną
pozdrawiam bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie
ile kreatyny jest w nano vapor ?
około w gramach prosze podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spoko_loko - nie ma sprawy.
dodam może jeszcze, jak to wyglada w odniesienie do dni codziennego- zma raczej jest stałym suplementem wiec raczej z tym nie ma problemow, lecytynę warto dodawac bo nie jest droga a przede wszystkim ma wiele pomniejszych- że tak określe właściwości dobrze wpływających na zdrowie, ryboza- tu zdania sa najbzrdziej podzielone, pewne jest jednak, że suplementacja nia właśnie wplata sie gdy organizm jest nieco nasycony kreatyną- to pozwala jakby zachować w pewnej mierze jej dynamikę dzalania- tak od drugiego tygodnia cyklu.


sienkol89- rano/nawet zaraz przed posiłkiem o ile nie jest on bardzo zasobny w tłuszcz ani białko/
jeżeli chodzi o rawkowanie to powtórze;
w dzień treningowy
rano i po treningu
a w dzień nietreningowy
rano i wieczorem.

krysianh - z ta informacja chyba bedzie problem- jednak myslę, żre w przybliżeniu 5-6g. na porcję- ale moge sie mylić...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-01-04 19:29:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium