SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
:) racja, to jakby co odezwe sie za 6 tyg. pozdr i dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie ;p

Zmieniony przez - Sinnergy w dniu 2008-08-19 17:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a co to za pytanie... bo nie widzę go na horyzoncie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
jeszcze jedno pytanie: ja biore lyzeczke kreatyny i wsypuje ja do butelki takiej z szerszym gwintem ze lyzeczka przechodzi i zalewam woda i wstrzasam pare razy i pije, smak jest troche nie bardzo i tu te pytanie: czy moge dolac soku (np truskawkowego) wlasniej roboty tzn. takiego z butelki do rozcienczania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
i tak i nie

ale mozesz


zawsze jest opcja:

wsypiesz z tej lyzeczki do buzi i zapijesz woda

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
"Ja wiem ze kilka lat temu jak na półkach w sklepach z odzywkami nie było takiego wyboru jak teraz mówiło sie żeby kreatynę brać jak przyjdzie stagnacja ale czy wciąż jest to aktualne jak mamy do wyboru kilka rodzajów kretyny plus kombinacji na cykle mamy kilkanaście (kilkaset). Wiec powtarzam moje pytanie dlaczego kreatyny nie brać w początkowych fazach przygody z siłownia."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...można brac w początkowych- i niekoniecznie gdy dopadnie stagnacja- ale nie powinno brac sie za wcześnie, problem bowiem w tym, że bez odpowedniniej techniki jak i właściwego treningu a także ze złym odzywianiem taka substancja jak kreatyna może poprostu nic nie dac lub niewiele...
chodzi tu przede wszystkim o wyrobienie pewnych wlaściwych nawykow w sparwach bardziej fundamentalnych aby poprostu móc wykorzystac ten czy inny suplement[sprawa bowiem nie dotyczy tylko kreatyny].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
a czy przy powrotach do przygody z siłownia warto od samego poczatku wziąć kreatynę? (pół roczna przerwa wcześniej rok przemyślanych treningów z dieta oraz suplementami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
właśnie, teraz mi sie przypomniało, pod koniec cyklu zmniejszyć dawkowanie żeby przyzwyczaić organizm do jazdy znowu na sucho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
nie zmniejszasz dawkowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium