SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1329
Panowie coraz częściej czytam i słyszę o dawkowaniu kreatyny tylko i wyłącznie w dni treningowe co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160554 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234901
rozne szkoly, to jest jedna z nich, mozesz wyprobowac jak cie zaciekawila ta opcja.
sam testowalem i sie sprawdza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1329
i jak to dzielisz w dzien treningowy bierzesz rano i przed treningiem czy przed i w trakcie ? Chyba spróbuje bo ciekawi mnie jak wyglada efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Wole się upewnić: stała suplementacja to 0,03x waga ciała = tyle dziennie, czy lepiej np. 5g codziennie z rana, albo tylko w dni treningowe przed i po treningu po 5g?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1329
skad wziąłeś to 0,03 ? Brać ok 10g w dni treningowe przynajmniej przy mojej masie 100kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160554 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234901
stala suplementacja, czyli codziennie okolo 3g kreatyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160554 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234901
eramus
i jak to dzielisz w dzien treningowy bierzesz rano i przed treningiem czy przed i w trakcie ? Chyba spróbuje bo ciekawi mnie jak wyglada efekt


jadlem tylko 10g po treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Piszę tutaj bo nie ogarniam gdzie założyć temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Ważę 62 kg mam 178 cm wzrostu i ćwiczę sporty walki i na siłowni.Kupiłem dzisiaj kreatynę w proszku i nie wiem jak brać nie mam żadnej skali itp. I jak mam to brać jedną łyżeczkę czy jak to sobie porcjować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1329
łyżeczka to ok 5g, ja zawsze brałem w DNT 5g rano 30min przed sniadaniem a w DT 5 g rano i 5 g po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium