SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Jak nalezy przyjmowac kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3981
witam prosze o pomoc poniewaz wacham sie z wyborem kreatynki ktora byscie mogli mi polecic najbardziej : staz rok , dieta trzymana w miare solidnie , wczesnej bralem kreatyne , amino , gainera ale firma mozna powiedzec taka jak polski DIt z lider pirce ;p wiec praktyczenie niema co wliczac do cyklu ;p a wiec moj problem :

CM3 1250 Trec

MetRX CEE AKG

Muscletech - Creakic

chyba ze polecacacie cos lepszego chodzi mi o towar z najwyzszej polki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Mam pytanie,troche sie pogubilem??Zazywam creatyne(mutrisport)1000mg.Producent podaje ze nie wolno przekraczac 10tabl w ciagu tygodnia.Trenuje 3 razy w tygodniu,biore jedna rano na pusty zoladek+hmb i nastepna 30 min po tereningu +2 hmb i witaminy.Prosze o rade czy nie zazywam zle i ile jesc creatyny(i hmb) w dzien wolny od silowni.Z gory dziekje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Czyli sugerujesz, że podczas wysiłku lepiej spożywać większe ilości wody a kiedy nie uprawiam żadnych aktywności fizycznych to wtedy nie przesadzać ze zbyt dużą ilości płynów? W sumie to juz się jakoś pogodziłem z tym bólem głowy, a skoro woda powoduje lepsze rozprowadzanie się kreatyny po organiżmie to wole trochę :pocierpieć przez ten cykl niz później być nie zadowolonym z efektów tego suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
biore kreatyne vital max od kilku dni normalne jest to że dosyc często chodze sikać po tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Mam pytanie chlopaki czy jest sens mieszania /// TCM olim + ultra whey pro+ BCAA olimp jakie efekty ipt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
longer16 tak, normalne
kir3 zależy w jakim celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
witam........mam pytanie....bardzo prosze o odpowiedż.... mam 15lat 183wzrostu i waże ok 80kg. i od 5tyg.zaczołem regularnie ćwiczc.... nie wiem czy w moim wieku moge beznajmniejszych obaw brac jakies odzywki a szczegulnie chodzi mo o creatine monohydrant 1250 czy moge to brac bez jakich kolwiek przeszkow??? bardzo prosze zeby mi to ktos wyjasnił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kreatyna zablokuje Twoje receptory zmyslow, zablokuje układ:

przysadka mozgowa - podwzgorze - jądra

poczekaj


dla kumatych ->

https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-05-26 14:57:13

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Mam pytanie,troche sie pogubilem??Zazywam creatyne(mutrisport)1000mg.Producent podaje ze nie wolno przekraczac 10tabl w ciagu tygodnia.Trenuje 3 razy w tygodniu,biore jedna rano na pusty zoladek+hmb i nastepna 30 min po tereningu +2 hmb i witaminy.Prosze o rade czy nie zazywam zle i ile jesc creatyny(i hmb) w dzien wolny od silowni.Z gory dziekje Sorki czy ktos mi odp???????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium