SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam. Mam mały problem i proszę bardzo o pomoc. Chcę rozpocząć cykl jabłczan + mono, jak najlepiej byłoby to połączyć i jak dawkować??? myślę o zakupieniu: Universal - creatine monohydrate 100% 400g, Trec - cm3 king size - jabłczan kreatyny 180 kaps., Vitalmax - taurine mega capsules 1000mg 120 kaps. Jak myślicie czy to dobry wybór? Czy może zastąpić to produktami innej firmy? Myślę o dokupieniu do tego jeszcze jakiegoś białka, może Vitalmax - cfm whey protein 82. Czy 3 tygodnie przerwy po zakończeniu cyklu na mono (był to drugi cykl na mono) wystarczy aby rozpocząć ten cykl?
Od 7 miesięcy wznowiłem treningi po półtorarocznej przerwie, przedtem trenowałem kilka lat, mam 168cm wzrostu i 78kg wagi. Bardzo proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
towar dobry
kreatyne bierzesz jak zawsze 5-10g/dzien podzielone na 2 porcje
3 tygodnie przerwy to za krótko
bialko to zalezy od funduszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Witam, zakupiłem juz kreatyne treca cm3 i zastanawiam sie w jakim okresie zaczac ja dawkowac, mam wazne zawody na hali 27 lutego no i potem sezon letni czerwiec, lipiec, sierpien. Trenuje regularnie(lekkoatletyka)6 razy w tygoniu. To samo z bcaa, nie wiem kiedy zaczac i jakie przerwy robic.
Pomocy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1193
toom mógłbyś rozpisać kiedy konkretnie i w jakich ilościach brać mono, a kiedy jabłczan? Czy taurynę brać do mono i do jabłczanu czy tylko do mono??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
Witam.
Mam pytanie. Biorę już od 2 tygodni kreatynę monohydrat Olimp w kapsułkach codziennie w dni treningowe 4 tabletki po treningu i 4 tabletki w dni nietreningowe. Przez ten czas kiedy biorę kreatynę nie zaobserwowałem,żadnych efektów. Nie wiem czym to może być spowodowane? Może zacząć brać inną kreatynę? Myślałem nad kreatyną Kre-Alkalyn. Co wy na to? Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1089
Witam mam pytanie jezeli cwicze na silowni 3 razy w tyg i 2-3 razy MT wiec jak dawkowac kretke ? Caly czas tak jak w dni treningowe ? To samo dotyczy HMB i BCAA ? tez tak jak w dni treningowe ? Czy te polaczenie - kreatyna plus HMB plus BCCA jest dobrym polaczeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, myslę,ze tak jak w treningowe

ogolnie kreatyne można bez problemu zalecic w dawkach jednakowych w każdy dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
Witam.
Ponawiam moje pytanie.
Pytanie zawarte jest wyżej.
Czy ktoś udzieli mi podpowiedzi może porady?
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jaka jest dawka tejże kreatyny[ile w kaps.]?

ogolnie i tak można powiedzieć, ze dawka jest za niska- na mnie KA działał b. dobrze ale w dawkach dośc dużych, małe gdy brałem było nieciekawie...

no i 2 tyg. to troche mało, ponadto odpowiedz sobie sumiennie czy podstawowe rzeczy jak odżywianie czy trening sa jak najbzrdziej wlaściwe bo tutaj można też ew. szukac głownych przyczyn...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-12-11 17:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam. Mam mały problem i proszę bardzo o pomoc. Chcę rozpocząć cykl jabłczan + mono, jak najlepiej byłoby to połączyć i jak dawkować??? myślę o zakupieniu: Universal - creatine monohydrate 100% 400g, Trec - cm3 king size - jabłczan kreatyny 180 kaps., Vitalmax - taurine mega capsules 1000mg 120 kaps. Jak myślicie czy to dobry wybór? Czy może zastąpić to produktami innej firmy? Myślę o dokupieniu do tego jeszcze jakiegoś białka, może Vitalmax - cfm whey protein 82, lub BCAA. Czy 3 tygodnie przerwy po zakończeniu cyklu na mono (był to drugi cykl na mono) wystarczy aby rozpocząć ten cykl?
Od 7 miesięcy wznowiłem treningi po półtorarocznej przerwie, przedtem trenowałem kilka lat, mam 168cm wzrostu i 78kg wagi. Bardzo proszę o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium