SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam
Mam pewien problem z kreatyna tzn nie wiem kiedy ją stosować.Tzn według niektórych opinii kulturystów a także sklepów odżywkych powinno się stosować w dni Treningowe:6,5g przed treningiem i 6,5g po treningu
W dni bez treningowy,6,5g po przebudzeniu i 6,5 w trakcie dnia to według sklepu BCAA.pl. Niektórzy zaś piszą aby nie brać przed treningiem żeby brać na noc .Inni znów że 5g to maksymalna dawka.Czy trzeba robić faze nasycenia?? dodam że to mój I cykl kreatynowy posiadam Monohydrate Powder Olimp w proszku.Brać ją do ust i przepijać czy w shakerze mieszać jeśli w shakerze to z jaką ilością wody.A i czy muszę brać coś dodatkowo do kreatyny oprócz diety i planu treningowego polecana jest woda z dodatkiem dekstrozy.Dodam ,że ćwiczę 3x tygodniowo FBW na masę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
5g rano ,5g po treningu
DNT 5g
wsypujesz do ust i zapijasz ,żadnej dekstrozy nie potrzebujesz
na przyszłość uzywaj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
DT 5g rano DNT 5g rano lub przed treningiem 5g po treningu

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Wyszukiwałem tylko tak jak mówię tyle tych opinii ,że już po prostu sam nie wiem jak to brać.Faza nasycenia odpuścić tak? A w DNT musi być rano czy może być w jakiś innych porach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
może być w innej porze
faza nasycania sprawdza się podczas krótkiego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Dzięki za pomoc i jeszcze mam jedno pytanie bo zapomniałem napisać.Ile przed treningiem i po.A także przez ile nie jeść po niej i po jakim czasie od jedzenia zażywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
przed treningiem nie jest to konkretnie określona pora, ale nie poźniej niż 30-40min przed treningiem, i od razu po treningu, staraj się nie brać podczas jedzenia, najlepiej naczczo lub godzine przed lub po posiłku

Zmieniony przez - Ghost. w dniu 2014-02-02 14:59:00

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Tylko że po treningu czytałem żeby od razu jeść posiłek który daje węglowodany plus białko np. ryż+kurczak.Nie będzie to złe dla takiej diety.Ewentualnie będę miał jeszcze białko Hi -tec tylko nie wiem czy mogę je jakoś mieszać z kreatyną np. po treningu kreatyna + zaraz shake białkowy a za godzinę posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
możesz spokojnie mieszać
na czczo również nie musisz być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś ciekawego na pompe/masę.

Następny temat

Jaką odżywkę polecacie dla fightera?

WHEY premium